Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Стандартна чистка кондиціонера в додатку Domer – замовляйте для дому та офісу. Процедура, необхідна принаймні раз на рік при частому використанні пристрою.

Стандартна чистка кондиціонера в додатку Domer – замовляйте для дому та офісу. Процедура, необхідна принаймні раз на рік при частому використанні пристрою.

Довідкова вартість * - 1010 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає миття зовнішнього блоку кондиціонера, зробить чистку фільтра й обробку випарника кондиціонера хімскладом.

Роботи займуть близько 1,5 годин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 2 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Миття зовнішнього блоку кондиціонера
1 шт.
Чистка фільтра внутрішнього блоку кондиціонера
1 шт.
Обробка випарника кондиціонера хімскладом
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Кондиціонер, як і будь-яка інша побутова техніка, дуже тонкий пристрій, що крім правильного монтажу, вимагає періодичної чистки та обслуговування.

Стандартне очищення кондиціонера має проводитися раз на рік – пристрій миється, з фільтрів видаляється пил, при необхідності виконується заміна фреону.

Велика кількість кондиціонерів схильна до частих несправностей. Причиною може виступати як низька якість пристрою, так і неправильна експлуатація. Знайти та усунути проблеми зможе майстер Domer.

У додаткове обслуговування кондиціонера також входить:

  1. Промивання фільтра кондиціонера;
  2. Очищення радіатора кондиціонера;
  3. Миття вентилятора та дренажної системи.

Чищення проводиться спеціальними хімічними антибактеріальними засобами, які вбивають бактерії та грибок, що накопичуються у пристрої.

Дізнатися вартість детальної чистки кондиціонера Ви можете у мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Створюйте завдання та очікуйте на домашнього майстра. Усі послуги з обслуговування кондиціонера від монтажу до чищення та обслуговування. Чекаємо на Ваші завдання!

0
0
0
Неверный ввод