Послуги DOMER за напрямом «Електрика»

для житлових і комерційних приміщень

Як ми працюємо Всі напрями робіт Відгуки про роботу

Потрібен електрик? Як правило, без профільного фахівця у вирішенні завдань, пов’язаних з електрикою, обійтися не вийде. Як мінімум – це може бути небезпечно, але навіть якщо питання поверхневе і дріб’язкове на вигляд, то перший же технічний нюанс на шляху самостійного вирішення задачі буде потребувати залучення спеціаліста.

Послуги електрика, пов’язані з:

  • підключенням до електромережі освітлювальних приладів, монтажем розеток і вимикачів;
  • ремонтом вже підключеного до електромережі прилада;
  • обслуговуванням електричного обладнання і різних електроприладів.

Відносяться до таких, за котрими ми всі вимушені звертатися до професіоналів. Саме вимушені, бо для цього потрібно спочатку зібратися з духом, щоб когось із цих професіоналів знайти. І потім, коли майстер знайдений, ще потрібно виділити свій час на весь цей захід. І пережити його (як правило, часу завжди потрібно більше, ніж планувалося). І проконтролювати процес. А потім переконатися, що все пройшло успішно і працює так, як повинно. Ну тому що потім бігати за цим майстром, якщо що, не хотілося б.

В першу чергу, в таких питаннях ми залежимо від спеціалістів, тому що мати справу з електропроводкою може стати небезпечним досвідом (у випадку, якщо мова йде про укладання кабелю, монтаж щитка або автомата, ремонт розетки або вимикача – коли точно не варто покладатися на відео з Youtube). А в другу – просто тому, що навіть в ситуаціях, коли задача зовсім не небезпечна, давайте визнаємо: ми не хочемо возитися з нею самі (або не готові виділяти час – наприклад, коли потрібно підключити якусь електротехніку). А вважаємо за краще доручити все це фахівцеві. «Під ключ», як це прийнято називати.

Разом із тим, завдання, пов’язані з монтажем різної техніки на кшталт варильних поверхонь, духових шаф або роботи з монтажу освітлювальних приладів – ми хочемо делегувати спеціалістам ще й тому, що завжди є якісь нюанси, які потрібно врахувати, і ми хочемо, щоб їх точно врахували. Люди, які виконували таку роботу багато разів – здаються нам надійними (не всі, звісно ж, але ми розраховуємо на їхній професіоналізм), а ми схильні довірити цю роботу комусь, хто розбирається в питанні, щоб самим не витрачати час на вивчення інформації.

З DOMER Вам, звісно, також доведеться приділити свій час вирішенню завдання, але, в основному, тільки в частині того, щоб бути присутнім в процесі його виконання (ну або просто відчинити нам двері). Все інше займе у Вас кілька хвилин – завантажте мобільний додаток і переконайтеся самі:

Нижче перелік найбільш поширених послуг, що надаються компанією DOMER за даним напрямом (ми регулярно доповнюємо і оновлюємо його).

Ви можете ознайомитися з актуальною довідковою вартістю кожної послуги й максимально детально вивчити, з яких робіт вона складається.


Як ми працюємо

ВиМи

Відгуки

Хороший удобный сервис

Вызывала "домер на час" (звучит намного лучше, чем в ...далі

svitlanadyka, 05.02.2021

Хороший удобный сервис

Вызывала "домер на час" (звучит намного лучше, чем в других сервисах). В текстовом режиме уточнили детали, на следующий день приехал супер приятный мастер, обсудили все детали того что нужно сделать, и без лишних разговоров все сделал, быстро и качественно. Самое удобное что оплата исключительно в приложении, нет таких неприятностей, как на Кабанчике.

Буду пользоваться ещё.

Рекомендую!

Трижды заполнял заявку, заполнял все поля, добавил 2 фото...далі

Андрей Прокопчук, 25.01.2021

Рекомендую!

Трижды заполнял заявку, заполнял все поля, добавил 2 фото. Итог: трижды списалось по 1 грн., заявка не принята. Меняю оценку на 5 звезд. Лишние списания вернулись, заявка в работе. После исправления бага все функции приложения стали доступны. И я могу точно сказать, что это отличный сервис! Комментарии, фото, цены - все понятно и пошагово обсуждается с заказчиком. Рекомендую!!!

Электрика

Все было хорошо , четко , быстро ) спасибо большое

MidWich1488, 19.11.2020

Удобно и просто. Заказал, сделали оплатил.

Vladimir Litovchenko, 17.01.2021

Очень круто и просто теперь вызвать нужного мастера...далі

smelaa, 15.12.2020

Очень круто и просто теперь вызвать нужного мастера. Наконец-то появилось удобное приложение для поиска мастеров. От первого визита остался доволен.

Очень хороший сервис , пришел Майстер быстро и...далі

Женя Белый, 14.12.2020

Очень хороший сервис , пришел Майстер быстро и установил ванну к тому же проконсультировал по сантехнике

Вау эффект!

Мастера на предварительном осмотре неожиданно все отремонтировали. Ещё и бонусами, накопленными за предыдущие...далі

олесякуз, 25.11.2020

Вау эффект!

Мастера на предварительном осмотре неожиданно все отремонтировали. Ещё и бонусами, накопленными за предыдущие заявки, расплатилась ?

Максимально удобное приложение

Первый отзыв, который я пишу, но это действительно того стоит. Огромное спасибо мастеру Владимиру за то, что быстро...далі

MidWich1488, 19.11.2020

Максимально удобное приложение

Первый отзыв, который я пишу, но это действительно того стоит. Огромное спасибо мастеру Владимиру за то, что быстро выявил неисправность и так же быстро её устранил. Был приятно удивлён скоростью реагирования, безналичным расчётом и качеством работ. Спасибо, Домер!!

Сделали домофон

Отличный сервис. Хорошие ребята, профессионалы! И самое главное отличная служба поддержки. Всем рекомендую !

anjey 777, 20.10.2020

Очень приятный сервис

Было непривычно привязывать кредитку и общаться в...далі

Елена Зотова, 19.10.2020

Очень приятный сервис

Было непривычно привязывать кредитку и общаться в чате приложения, но качество услуг оказалось на высоте: мастер установил бойлер и в дополнение прочистил фильтр стиральной машинки. Сделайте возможность оставлять чаевые онлайн.

Отлично

Конкретно для меня важно: а) все специалисты в одном месте...далі

Мари321, 27.09.2020

Отлично

Конкретно для меня важно:

а) все специалисты в одном месте

б) понимать стоимость и виды работ

Мы не один раз искали мастеров, то двери в ванную ставили, то сантехника, то кондиционер. Каждый божий раз по 2 часа сидели выбирали, звонили и ждали, пока мастер ответит или менеджер родит сумму, мастера 20 раз время меняли, сумма часто менялась. Здесь приехали и все, что мне нужно (я оформила в одном заказе несколько задач) сделали за день (один приезд), а перед этим все просчитали и предусмотрели. Однозначно рекомендую и приложение и компанию

Отличное приложение!

Все удобно, оперативно, работа качественная и спасибо за сувенир! :-)

Нина Евсюкова, 20.09.2020

Показати ще...

Напрями робіт

Завантажуйте додаток Domer, щоб дізнатися про всі роботи, що входять до напрямів

0
0
0