Послуги DOMER за напрямком «Кондиціювання»

для житлових і комерційних приміщень

Послуги напрямку монтажу і обслуговування кондиціонерів – окремий напрямок, який, традиційно, провокує безліч питань.

Обираючи спеціаліста в цій області, виключно важливо розуміти, які критерії Ви порівнюєте, орієнтуючись на ту чи іншу вартість послуги.

Монтаж кондиціонерів.

В даному питанні вартість установки може бути кардинально різною – надто багато залежить від типу кондиціонеру, його потужності, довжини фреономагістралі. Тільки склавши розуміння про всі ці фактори і повністю інформувавши про них підрядника, можна робити якісь висновки щодо пропонованої послуги і її вартості. Оперуючи цінами «від», які включають в себе мінімальний набір робіт (практично неіснуючий в реальних умовах), технічні компанії лише дають орієнтовне розуміння мінімально можливої (тобто, навіть не середньої) вартості послуги. Саме з цієї причини, орієнтуючись у своєму виборі лише на такий поверхневий фактор, як ціна, Вам навряд чи вдасться прийняти скільки-небудь зважене рішення на свою користь.

Одна із особливостей сервісу DOMER – складання індивідуального розрахунку вартості послуги, виходячи із наданої Вами інформації, яку дуже зручно передати нам на етапі створення Завдання в мобільному додатку. При цьому, з тією самою мінімальною вартістю послуги, про яку ми пишемо вище, і переліком робіт, які вона включає, Ви можете ознайомитися всередині мобільного додатку (Послуги-Кондиціювання-Монтаж кондиціонера).

Чистка кондиціонерів.

Те ж саме стосується і періодичного обслуговування систем кондиціювання: чистка кондиціонера – надто широке поняття для того, аби намагатися зіставляти якість лише із заявленою ціною. Спочатку необхідно розібратися, що саме і з чим Ви порівнюєте: адже чистка може бути дуже різною і перелік робіт, котрі можуть бути в ході неї проведені, також може кардинально різнитися. Знову ж таки, з огляду на давність установки, строк користування, особливості розташування – і це лише частина факторів, які мають вплив. Як правило, чистка за кількістю операцій, що до неї входять, може бути мінімальною (чистка фільтру внутрішнього блоку + перевірка тиску фреону) – цей набір робіт має мінімальну вартість. А ось більш масштабне технічне обслуговування – це вже зовсім інший спектр робіт, після виконання котрих Ваш кондиціонер буде працювати, як новий, навіть якщо за його плечима вже кілька років експлуатації. Спеціалісти DOMER рекомендують Вам саме той обсяг технічного обслуговування, який є необхідним у Вашому випадку – прийнявши до уваги конкретно Ваші вступні дані і побажання.

А ще в мобільному додатку Ви можете ознайомитися із актуальною довідковою вартістю стандартного переліку послуг і максимально детально вивчити, які роботи входять у вартість тієї чи іншої послуги.

Нижче перелік найбільш поширених послуг, що надаються компанією DOMER за даним напрямком (ми регулярно доповнюємо і оновлюємо його):


  • Монтаж кондиціонера
  • Чистка кондиціонера
  • Монтаж витяжного вентилятора
  • Монтаж кухонної витяжки