Послуги DOMER за напрямом «Кондиціювання»

для житлових і комерційних приміщень

Як ми працюємо Всі напрями робіт Відгуки про роботу

Послуги напряму монтажу і обслуговування кондиціонерів – окремий напрям, який, традиційно, провокує безліч питань. Обираючи спеціаліста в цій області, виключно важливо розуміти, які критерії Ви порівнюєте, орієнтуючись на ту чи іншу вартість послуги.

Монтаж кондиціонерів.

В даному питанні вартість установки може бути кардинально різною – надто багато залежить від типу кондиціонеру, його потужності, довжини фреономагістралі. Тільки склавши розуміння про всі ці фактори і повністю інформувавши про них підрядника, можна робити якісь висновки щодо пропонованої послуги і її вартості. Оперуючи цінами «від», які включають в себе мінімальний набір робіт (практично неіснуючий в реальних умовах), технічні компанії лише дають орієнтовне розуміння мінімально можливої (тобто, навіть не середньої) вартості послуги. Саме з цієї причини, орієнтуючись у своєму виборі лише на такий поверхневий фактор, як ціна, Вам навряд чи вдасться прийняти скільки-небудь зважене рішення на свою користь.

Одна із особливостей сервісу DOMER – складання індивідуального розрахунку вартості послуги, виходячи із наданої Вами інформації, яку дуже зручно передати нам на етапі створення Завдання в мобільному додатку. При цьому, з тією самою мінімальною вартістю послуги, про яку ми пишемо вище, і переліком робіт, які вона включає, Ви можете ознайомитися всередині мобільного додатку (Послуги-Кондиціювання-Монтаж кондиціонера).

Чистка кондиціонерів.

Те ж саме стосується і періодичного обслуговування систем кондиціювання: чистка кондиціонера – надто широке поняття для того, аби намагатися зіставляти якість лише із заявленою ціною. Спочатку необхідно розібратися, що саме і з чим Ви порівнюєте: адже чистка може бути дуже різною і перелік робіт, котрі можуть бути в ході неї проведені, також може кардинально різнитися. Знову ж таки, з огляду на давність установки, строк користування, особливості розташування – і це лише частина факторів, які мають вплив. Як правило, чистка за кількістю операцій, що до неї входять, може бути мінімальною (чистка фільтру внутрішнього блоку + перевірка тиску фреону) – цей набір робіт має мінімальну вартість. А ось більш масштабне технічне обслуговування – це вже зовсім інший спектр робіт, після виконання котрих Ваш кондиціонер буде працювати, як новий, навіть якщо за його плечима вже кілька років експлуатації. Спеціалісти DOMER рекомендують Вам саме той обсяг технічного обслуговування, який є необхідним у Вашому випадку – прийнявши до уваги конкретно Ваші вступні дані і побажання.

Нижче перелік найбільш поширених послуг, що надаються компанією DOMER за даним напрямом (ми регулярно доповнюємо і оновлюємо його).

Ви можете ознайомитися з актуальною довідковою вартістю кожної послуги й максимально детально вивчити, з яких робіт вона складається.


Як ми працюємо

ВиМи

Відгуки

Хороший удобный сервис

Вызывала "домер на час" (звучит намного лучше, чем в ...далі

svitlanadyka, 05.02.2021

Хороший удобный сервис

Вызывала "домер на час" (звучит намного лучше, чем в других сервисах). В текстовом режиме уточнили детали, на следующий день приехал супер приятный мастер, обсудили все детали того что нужно сделать, и без лишних разговоров все сделал, быстро и качественно. Самое удобное что оплата исключительно в приложении, нет таких неприятностей, как на Кабанчике.

Буду пользоваться ещё.

Рекомендую!

Трижды заполнял заявку, заполнял все поля, добавил 2 фото...далі

Андрей Прокопчук, 25.01.2021

Рекомендую!

Трижды заполнял заявку, заполнял все поля, добавил 2 фото. Итог: трижды списалось по 1 грн., заявка не принята. Меняю оценку на 5 звезд. Лишние списания вернулись, заявка в работе. После исправления бага все функции приложения стали доступны. И я могу точно сказать, что это отличный сервис! Комментарии, фото, цены - все понятно и пошагово обсуждается с заказчиком. Рекомендую!!!

Электрика

Все было хорошо , четко , быстро ) спасибо большое

MidWich1488, 19.11.2020

Удобно и просто. Заказал, сделали оплатил.

Vladimir Litovchenko, 17.01.2021

Очень круто и просто теперь вызвать нужного мастера...далі

smelaa, 15.12.2020

Очень круто и просто теперь вызвать нужного мастера. Наконец-то появилось удобное приложение для поиска мастеров. От первого визита остался доволен.

Очень хороший сервис , пришел Майстер быстро и...далі

Женя Белый, 14.12.2020

Очень хороший сервис , пришел Майстер быстро и установил ванну к тому же проконсультировал по сантехнике

Вау эффект!

Мастера на предварительном осмотре неожиданно все отремонтировали. Ещё и бонусами, накопленными за предыдущие...далі

олесякуз, 25.11.2020

Вау эффект!

Мастера на предварительном осмотре неожиданно все отремонтировали. Ещё и бонусами, накопленными за предыдущие заявки, расплатилась ?

Максимально удобное приложение

Первый отзыв, который я пишу, но это действительно того стоит. Огромное спасибо мастеру Владимиру за то, что быстро...далі

MidWich1488, 19.11.2020

Максимально удобное приложение

Первый отзыв, который я пишу, но это действительно того стоит. Огромное спасибо мастеру Владимиру за то, что быстро выявил неисправность и так же быстро её устранил. Был приятно удивлён скоростью реагирования, безналичным расчётом и качеством работ. Спасибо, Домер!!

Сделали домофон

Отличный сервис. Хорошие ребята, профессионалы! И самое главное отличная служба поддержки. Всем рекомендую !

anjey 777, 20.10.2020

Очень приятный сервис

Было непривычно привязывать кредитку и общаться в...далі

Елена Зотова, 19.10.2020

Очень приятный сервис

Было непривычно привязывать кредитку и общаться в чате приложения, но качество услуг оказалось на высоте: мастер установил бойлер и в дополнение прочистил фильтр стиральной машинки. Сделайте возможность оставлять чаевые онлайн.

Отлично

Конкретно для меня важно: а) все специалисты в одном месте...далі

Мари321, 27.09.2020

Отлично

Конкретно для меня важно:

а) все специалисты в одном месте

б) понимать стоимость и виды работ

Мы не один раз искали мастеров, то двери в ванную ставили, то сантехника, то кондиционер. Каждый божий раз по 2 часа сидели выбирали, звонили и ждали, пока мастер ответит или менеджер родит сумму, мастера 20 раз время меняли, сумма часто менялась. Здесь приехали и все, что мне нужно (я оформила в одном заказе несколько задач) сделали за день (один приезд), а перед этим все просчитали и предусмотрели. Однозначно рекомендую и приложение и компанию

Отличное приложение!

Все удобно, оперативно, работа качественная и спасибо за сувенир! :-)

Нина Евсюкова, 20.09.2020

Показати ще...

Напрями робіт

Завантажуйте додаток Domer, щоб дізнатися про всі роботи, що входять до напрямів

0
0
0