Послуги DOMER за напрямом «Меблеві роботи»

для житлових і комерційних приміщень

Як ми працюємо Всі напрями робіт Відгуки про роботу

Насправді, не так важливо, багато чи мало у Вас меблів (вдома чи на роботі) – головне, що вони були обрані у відповідності до Ваших вподобань або навіть вимог і покликані кожен день забезпечувати комфортне перебування у приміщенні.

Саме з цієї причини, коли щось в цих меблях розхитується (дверцята, ящики…), відпадає (ручки, декор…) або просто ламається – нам перестає бути зручно і комфортно у своєму звичному просторі.

А після покупки якихось нових меблів всі ми хочемо якнайшвидше почати ними користуватися – але для цього спочатку потрібно їх зібрати. І, як правило, дана послуга якщо і може бути надана, то зовсім незалежно від часу самої покупки (і сплачується вона також окремо). А у випадку, якщо меблі купуються не в спеціалізованому меблевому магазині – то про збірку з боку продавця і взагалі мови не йде. При цьому далеко не завжди можна розраховувати на повну комплектацію всіма необхідними шурупами, кріпленнями і так далі. А в такому випадку без сторонньої допомоги буває важко обійтися, хоча за наявності інструментів, часу і бажання зануритися в питання – практично кожен з нас може зробити все це самостійно.

Однак, коли мова йде про масштабні завдання – наприклад, про збирання кухні, гарнітурів, ліжок і диванів – має сенс звертатися саме до професіоналів. На це є маса причин (звісно, у випадку, якщо Ви не робили щось подібне багато разів), адже завжди є нюанси, особливості та побоювання. А немає, як правило, тільки зайвого часу – для того, щоб спочатку розібратися в питанні, а потім ще і перероблювати (якщо щось піде не так).

В мобільному додатку DOMER передбачені всі необхідні інструменти, за допомогою яких ставити подібні завдання можна максимально зручно і просто. Вся інформація, яка стосується Ваших завдань, структурована в одному місці і завжди під рукою. А послуги компанії DOMER мають на увазі високу якість і гарантію на всі виконані нами роботи.

Нижче перелік найбільш поширених послуг, що надаються компанією DOMER за даним напрямом (ми регулярно доповнюємо і оновлюємо його).

Ви можете ознайомитися з актуальною довідковою вартістю кожної послуги й максимально детально вивчити, з яких робіт вона складається.


Як ми працюємо

ВиМи

Відгуки

Хороший удобный сервис

Вызывала "домер на час" (звучит намного лучше, чем в ...далі

svitlanadyka, 05.02.2021

Хороший удобный сервис

Вызывала "домер на час" (звучит намного лучше, чем в других сервисах). В текстовом режиме уточнили детали, на следующий день приехал супер приятный мастер, обсудили все детали того что нужно сделать, и без лишних разговоров все сделал, быстро и качественно. Самое удобное что оплата исключительно в приложении, нет таких неприятностей, как на Кабанчике.

Буду пользоваться ещё.

Рекомендую!

Трижды заполнял заявку, заполнял все поля, добавил 2 фото...далі

Андрей Прокопчук, 25.01.2021

Рекомендую!

Трижды заполнял заявку, заполнял все поля, добавил 2 фото. Итог: трижды списалось по 1 грн., заявка не принята. Меняю оценку на 5 звезд. Лишние списания вернулись, заявка в работе. После исправления бага все функции приложения стали доступны. И я могу точно сказать, что это отличный сервис! Комментарии, фото, цены - все понятно и пошагово обсуждается с заказчиком. Рекомендую!!!

Электрика

Все было хорошо , четко , быстро ) спасибо большое

MidWich1488, 19.11.2020

Удобно и просто. Заказал, сделали оплатил.

Vladimir Litovchenko, 17.01.2021

Очень круто и просто теперь вызвать нужного мастера...далі

smelaa, 15.12.2020

Очень круто и просто теперь вызвать нужного мастера. Наконец-то появилось удобное приложение для поиска мастеров. От первого визита остался доволен.

Очень хороший сервис , пришел Майстер быстро и...далі

Женя Белый, 14.12.2020

Очень хороший сервис , пришел Майстер быстро и установил ванну к тому же проконсультировал по сантехнике

Вау эффект!

Мастера на предварительном осмотре неожиданно все отремонтировали. Ещё и бонусами, накопленными за предыдущие...далі

олесякуз, 25.11.2020

Вау эффект!

Мастера на предварительном осмотре неожиданно все отремонтировали. Ещё и бонусами, накопленными за предыдущие заявки, расплатилась ?

Максимально удобное приложение

Первый отзыв, который я пишу, но это действительно того стоит. Огромное спасибо мастеру Владимиру за то, что быстро...далі

MidWich1488, 19.11.2020

Максимально удобное приложение

Первый отзыв, который я пишу, но это действительно того стоит. Огромное спасибо мастеру Владимиру за то, что быстро выявил неисправность и так же быстро её устранил. Был приятно удивлён скоростью реагирования, безналичным расчётом и качеством работ. Спасибо, Домер!!

Сделали домофон

Отличный сервис. Хорошие ребята, профессионалы! И самое главное отличная служба поддержки. Всем рекомендую !

anjey 777, 20.10.2020

Очень приятный сервис

Было непривычно привязывать кредитку и общаться в...далі

Елена Зотова, 19.10.2020

Очень приятный сервис

Было непривычно привязывать кредитку и общаться в чате приложения, но качество услуг оказалось на высоте: мастер установил бойлер и в дополнение прочистил фильтр стиральной машинки. Сделайте возможность оставлять чаевые онлайн.

Отлично

Конкретно для меня важно: а) все специалисты в одном месте...далі

Мари321, 27.09.2020

Отлично

Конкретно для меня важно:

а) все специалисты в одном месте

б) понимать стоимость и виды работ

Мы не один раз искали мастеров, то двери в ванную ставили, то сантехника, то кондиционер. Каждый божий раз по 2 часа сидели выбирали, звонили и ждали, пока мастер ответит или менеджер родит сумму, мастера 20 раз время меняли, сумма часто менялась. Здесь приехали и все, что мне нужно (я оформила в одном заказе несколько задач) сделали за день (один приезд), а перед этим все просчитали и предусмотрели. Однозначно рекомендую и приложение и компанию

Отличное приложение!

Все удобно, оперативно, работа качественная и спасибо за сувенир! :-)

Нина Евсюкова, 20.09.2020

Показати ще...

Напрями робіт

Завантажуйте додаток Domer, щоб дізнатися про всі роботи, що входять до напрямів

0
0
0