Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».
Хоча більшість спеціалістів рекомендують проводити монтаж вікон лише в теплу пору року, сучасні технології вже давно дозволяють робити це й взимку, й у дощову погоду. Так, для цього встановлюються спеціальні захисні екрани, які захищають від опадів, пилу, вітр

Хоча більшість спеціалістів рекомендують проводити монтаж вікон лише в теплу пору року, сучасні технології вже давно дозволяють робити це й взимку, й у дощову погоду. Так, для цього встановлюються спеціальні захисні екрани, які захищають від опадів, пилу, вітрів чи низьких температур. Єдиною відмінністю при монтажі вікон в зимовий час є необхідність їх доставлення принаймні за добу до монтажу, аби вони набули кімнатної температури, оскільки так нівелюється можливість виникнення тріщин при встановленні вікон.


Повернутися до послуги:

Коментарі

Напишіть коментар
Увійти за допомогою
Надіслати як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

0
0
0