Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Вікно почало просідати, пропускати холодне й тепле повітря, шум, хитається ручка? Виконаємо ремонт фурнітури пластикового вікна за Вашим завданням в додатку Domer.

Вікно почало просідати, пропускати холодне й тепле повітря, шум, хитається ручка? Виконаємо ремонт фурнітури пластикового вікна за Вашим завданням в додатку Domer.

Довідкова вартість * - 230 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає регулювання ручок і чистку ущільнювача, за необхідності замінить фурнітуру.

Роботи займуть близько 30 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж ручки пластикового вікна
1 шт.
Демонтаж ущільнювача пластикового вікна
2 пог. м
Чистка ущільнювача пластикового вікна
2 пог. м
Монтаж ручки пластикового вікна
1 шт.
Монтаж ущільнювача пластикового вікна
2 пог. м

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Пластикові вікна можна зустріти у будь-якому приміщенні – від спальні до ванної кімнати. Пояснюється це широким спектром їх застосування – вони стійкі до змін температури та різних погодних умов. ПВХ вікна відрізняється високою надійністю, якістю, теплоощадними властивостями. До того ж такі вікна мають значний термін служби, а підібрати вікно кожен може залежно від особистих переваг за формою, кольором і кількістю камер.

Однією з найважливіших складових пластикових вікон є віконна фурнітура. Правильний вибір віконної фурнітури впливає на якість та термін служби металопластикового вікна. Тому до вибору фурнітури вікна необхідно поставитися з усією серйозністю.

Якщо пластикові вікна вже встановлено – необхідно виконувати їх своєчасне обслуговування. Рекомендуємо Вам виконувати обслуговування періодично – хоча б раз на рік.

При обслуговуванні вікна виконується регулювання фурнітури пластикового вікна, вона змащується, якщо необхідно – замінюється. Обслуговування фурнітури вікна запобігатиме протягам, просіданню вікна, проблемам у його роботі.

Дізнайтеся вартість обслуговування та регулювання фурнітури вікна за кілька кліків у мобільному додатку Domer. Опишіть завдання та очікуйте на домашнього майстра. Обслуговуємо вікна від монтажу до ремонту та регулювання. Чекаємо на Ваші завдання!

0
0
0
Неверный ввод