Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Послуги DOMER за напрямом «Сантехніка»

для житлових і комерційних приміщень

Як ми працюємо Всі напрями робіт Відгуки про роботу

Шукаєте сантехніка? Встановити, полагодити, підключити сантехніку для санвузла – всі ці задачі досвідчені майстри DOMER виконають в рамках звичайного або термінового завдання, а наші диспетчери нададуть детальний розрахунок вартості послуг.

Спектр послуг сантехнічного напряму для різних типів приміщень достатньо широкий, та чи інша послуга може знадобитися нам для:

 • санвузла;
 • кухні;
 • окремо організованого приміщення (під бойлер, пральну машину тощо – в приватних будинках чи комерційних приміщеннях);
 • прокладки труб всередині стін або підлоги.

Виходячи з цього і діапазон завдань може бути різноманітним – як окремо, так і в сукупності.

Структурувати послуги у напряму «Сантехніка» можна умовно наступним чином:

 • 1. Монтаж сантехніки (ванни, душові кабіни, унітази, біде, інсталяційні системи тощо);
 • 2. Ремонт сантехніки і заміна окремих елементів;
 • 3. Монтаж електричної техніки і приладів (бойлерів, рушникосушок, пральних машин);
 • 4. Прокладка і заміна труб;
 • 5. Заміна і чистка фільтрів для води.

Якщо є потреба в кількох різних послугах, то в такій ситуації кожен з нас волів би отримати їх максимально одноразово – наскільки це можливо (щоб раз за разом не планувати і не виділяти особистий час під кожну з них). Але на практиці нерідко трапляється, що спеціаліст, який готовий встановити або замінити крани/змішувачі/сифони, або навіть підключити пральну машину – не в змозі вирішити задачу, наприклад, з мінімальною розводкою труб. Або ж монтаж сантехніки і ремонт сантехніки теж можуть бути винесені в окремі вузькі напрями роботи різних спеціалістів. Таким чином, вирішення побутових проблем починає відіймати суттєвий час.

Ми в DOMER маємо всі необхідні можливості для того, щоб забезпечити своїх клієнтів якісною послугою/послугами різного ступеня складності за один (!) приїзд спеціаліста (або кількох спеціалістів – за необхідності) у випадку, якщо технологічний процес надає таку можливість (тобто, наприклад, не потрібно чекати, поки застигне силікон тощо). Наш мобільний додаток дозволяє ставити завдання і вести комунікацію максимально ефективно, а наш спосіб організації роботи націлений на максимальну економію часу (як Вашого, так і нашого). Ми завжди виходимо з того, що куди краще відповісти на кілька зайвих питань і зробити пару фото, ніж даремно витрачати час на неефективні виїзди. При цьому Ви отримуєте точне розуміння:

 • А) вартості робіт;
 • Б) вартості матеріалів;
 • В) хто за що відповідає (на чиєму боці закупівля матеріалів, якщо щось потрібно купити тощо).

Нижче перелік найбільш поширених послуг, що надаються компанією DOMER за даним напрямом (ми регулярно доповнюємо і оновлюємо його).

Ви можете ознайомитися з актуальною довідковою вартістю кожної послуги й максимально детально вивчити, з яких робіт вона складається.


Як ми працюємо

ВиМи

Відгуки

Все чудово

Користувалась послугами сервісу по зміні фільтру, все ...далі

slsofiyabr1996, 14.08.2021

Все чудово

Користувалась послугами сервісу по зміні фільтру, все дуже сподобалось. Оперативно і якісно!

Монтаж бойлера

Купил бойлер и решил попробовать службу-видел статью ...далі

pavel_3412, 09.08.2021

Монтаж бойлера

Купил бойлер и решил попробовать службу-видел статью о ней в издании. Не пожалел, все сделали хорошо.

Очень довольны

Сделали работы, за которые другие не хотели браться ...далі

inna123)), 07.08.2021

Очень довольны

Сделали работы, за которые другие не хотели браться: подрезали ревизионные дверцы в санузле, обустроили отверстие, подрезали и переложили плитку вокруг. Спасибо

Видела рекламу и решил заказать

Обычно пролистываю всю рекламу на ютьюбе, но поломка шкафа ...далі

Diana_Photo1998, 22.07.2021

Видела рекламу и решил заказать

Обычно пролистываю всю рекламу на ютьюбе, но поломка шкафа на кухне и просмотренная реклама удивительным образом совпала - решила заказать мастера, он заменил петли и отрегулировал дверцы, все ок, спасибо)

Единственное, что мне было не совсем удобно - общаться в чате приложения, переписывались с диспетчером в телеграме, но это мелочи.

Якісна робота майстра

Дуже задоволені роботою цієї компанії. Наразі мали проблему ...далі

Adriana_K, 09.07.2021

Якісна робота майстра

Дуже задоволені роботою цієї компанії. Наразі мали проблему з бойлером, замовили Domer (м. Львів). Майстер прийшов на наступний день і дійсно добре, швидко і професійно виконав завдання. Тепер будемо замовляти їхні послуги і для інших завдань по квартирі. Дуже вам дякуємо за роботу!)

Удобное приложение

Нужно было заменить смеситель в ванной (я в этом ничего не ...далі

kotletka007, 08.07.2021

Удобное приложение и качественный сервис

Нужно было заменить смеситель в ванной (я в этом ничего не понимаю). Загрузила задание - мне подобрали оптимальный по цене/качеству вариант, а на следующий день уже заменили. Супер!

Приятно удивлён сервисом

Надо было доделать работы в ванне, после переезда. Мне предложили ...далі

a1986k, 17.06.2021

Приятно удивлён сервисом

Надо было доделать работы в ванне, после переезда. Мне предложили осмотр за 399 грн, потому что надо было покупать кучу мелочей по материалам. Сначала подумал, что дорога, но, с другой стороны, сам бы потратил кучу времени на закупку. Мастер с материалами приехал через день, чуть подолбался со сверлением керамогранита, но в итоге справился за три часа - вешал полотенцесушитель, полку, крючки, монтировал сифон и смеситель на биде.

Все адекватно и стоит своих денег. Удачи вам!

Рекомендую

Рекомендую, замовлював термінове збирання меблів, майстер прибув ...далі

Гена Валерійович, 07.06.2021

Рекомендую

Рекомендую, замовлював термінове збирання меблів, майстер прибув впродовж години. Навіть за умови терміновості, вийшла така ж ціна, яку мені пропонували в магазині меблів але з терміном очикування тиждень. P.S. Додайте можливість залишати чайові майстрам у додатку

Рекомендую

Можно брать. Решил попробовать, мелкий ремонт - замена смесителя ...далі

Pasha1288, 10.03.2021

Рекомендую

Можно брать. Решил попробовать, мелкий ремонт - замена смесителя на кухне. Залил фото, описал примечание. Прислали Акт работ на определенную сумму грн , ок я подтвердил. Приехал мастер , поставил смеситель, Уходя сообщил что со мной свяжется оператор. Но не связались и списалась сумма больше чем почти в 2 раза. На мой вопрос, что происходит, к чести компании и к моему удивлению, со мной связались представители и даже руководство и мы урегулировали вопрос. Кстати сам смеситель работает. Спасибо.

Интересный подход

Интересный подход... Современный... В большинстве случаев ...далі

Денис, 15.02.2021

Интересный подход

Интересный подход... Современный... В большинстве случаев даже не надо ни кому звонить и объяснять что тебе надо... Есть внутрипрограммный чат... Построение программы интуитивно понятно. Есть конечно неточности... (По UI) На втором экране всё-таки надпись "домер ремонт" должна отвечать контексту выполняемой работы, туда просится что-то другое... (А "домер на час" в самую точку) Молодцы... Есть куда развиваться... СПАСИБО.

Хороший удобный сервис

Вызывала "домер на час" (звучит намного лучше, чем в других ...далі

svitlanadyka, 05.02.2021

Хороший удобный сервис

Вызывала "домер на час" (звучит намного лучше, чем в других сервисах). В текстовом режиме уточнили детали, на следующий день приехал супер приятный мастер, обсудили все детали того что нужно сделать, и без лишних разговоров все сделал, быстро и качественно. Самое удобное что оплата исключительно в приложении, нет таких неприятностей, как на Кабанчике.

Буду пользоваться ещё.

Рекомендую!

Трижды заполнял заявку, заполнял все поля, добавил 2 фото...далі

Андрей Прокопчук, 25.01.2021

Рекомендую!

Трижды заполнял заявку, заполнял все поля, добавил 2 фото. Итог: трижды списалось по 1 грн., заявка не принята. Меняю оценку на 5 звезд. Лишние списания вернулись, заявка в работе. После исправления бага все функции приложения стали доступны. И я могу точно сказать, что это отличный сервис! Комментарии, фото, цены - все понятно и пошагово обсуждается с заказчиком. Рекомендую!!!

Показати ще...

Напрями робіт

Завантажуйте додаток Domer, щоб дізнатися про всі роботи, що входять до напрямів

0
0
0