Послуги DOMER за напрямом «Сантехніка»

для житлових і комерційних приміщень

Як ми працюємо Всі напрями робіт Відгуки про роботу

Шукаєте сантехніка? Встановити, полагодити, підключити сантехніку для санвузла – всі ці задачі досвідчені майстри DOMER виконають в рамках звичайного або термінового завдання, а наші диспетчери нададуть детальний розрахунок вартості послуг.

Спектр послуг сантехнічного напряму для різних типів приміщень достатньо широкий, та чи інша послуга може знадобитися нам для:

 • санвузла;
 • кухні;
 • окремо організованого приміщення (під бойлер, пральну машину тощо – в приватних будинках чи комерційних приміщеннях);
 • прокладки труб всередині стін або підлоги.

Виходячи з цього і діапазон завдань може бути різноманітним – як окремо, так і в сукупності.

Структурувати послуги у напряму «Сантехніка» можна умовно наступним чином:

 • 1. Монтаж сантехніки (ванни, душові кабіни, унітази, біде, інсталяційні системи тощо);
 • 2. Ремонт сантехніки і заміна окремих елементів;
 • 3. Монтаж електричної техніки і приладів (бойлерів, рушникосушок, пральних машин);
 • 4. Прокладка і заміна труб;
 • 5. Заміна і чистка фільтрів для води.

Якщо є потреба в кількох різних послугах, то в такій ситуації кожен з нас волів би отримати їх максимально одноразово – наскільки це можливо (щоб раз за разом не планувати і не виділяти особистий час під кожну з них). Але на практиці нерідко трапляється, що спеціаліст, який готовий встановити або замінити крани/змішувачі/сифони, або навіть підключити пральну машину – не в змозі вирішити задачу, наприклад, з мінімальною розводкою труб. Або ж монтаж сантехніки і ремонт сантехніки теж можуть бути винесені в окремі вузькі напрями роботи різних спеціалістів. Таким чином, вирішення побутових проблем починає відіймати суттєвий час.

Ми в DOMER маємо всі необхідні можливості для того, щоб забезпечити своїх клієнтів якісною послугою/послугами різного ступеня складності за один (!) приїзд спеціаліста (або кількох спеціалістів – за необхідності) у випадку, якщо технологічний процес надає таку можливість (тобто, наприклад, не потрібно чекати, поки застигне силікон тощо). Наш мобільний додаток дозволяє ставити завдання і вести комунікацію максимально ефективно, а наш спосіб організації роботи націлений на максимальну економію часу (як Вашого, так і нашого). Ми завжди виходимо з того, що куди краще відповісти на кілька зайвих питань і зробити пару фото, ніж даремно витрачати час на неефективні виїзди. При цьому Ви отримуєте точне розуміння:

 • А) вартості робіт;
 • Б) вартості матеріалів;
 • В) хто за що відповідає (на чиєму боці закупівля матеріалів, якщо щось потрібно купити тощо).

Нижче перелік найбільш поширених послуг, що надаються компанією DOMER за даним напрямом (ми регулярно доповнюємо і оновлюємо його).

Ви можете ознайомитися з актуальною довідковою вартістю кожної послуги й максимально детально вивчити, з яких робіт вона складається.


Як ми працюємо

ВиМи

Відгуки

Хороший удобный сервис

Вызывала "домер на час" (звучит намного лучше, чем в ...далі

svitlanadyka, 05.02.2021

Хороший удобный сервис

Вызывала "домер на час" (звучит намного лучше, чем в других сервисах). В текстовом режиме уточнили детали, на следующий день приехал супер приятный мастер, обсудили все детали того что нужно сделать, и без лишних разговоров все сделал, быстро и качественно. Самое удобное что оплата исключительно в приложении, нет таких неприятностей, как на Кабанчике.

Буду пользоваться ещё.

Рекомендую!

Трижды заполнял заявку, заполнял все поля, добавил 2 фото...далі

Андрей Прокопчук, 25.01.2021

Рекомендую!

Трижды заполнял заявку, заполнял все поля, добавил 2 фото. Итог: трижды списалось по 1 грн., заявка не принята. Меняю оценку на 5 звезд. Лишние списания вернулись, заявка в работе. После исправления бага все функции приложения стали доступны. И я могу точно сказать, что это отличный сервис! Комментарии, фото, цены - все понятно и пошагово обсуждается с заказчиком. Рекомендую!!!

Электрика

Все было хорошо , четко , быстро ) спасибо большое

MidWich1488, 19.11.2020

Удобно и просто. Заказал, сделали оплатил.

Vladimir Litovchenko, 17.01.2021

Очень круто и просто теперь вызвать нужного мастера...далі

smelaa, 15.12.2020

Очень круто и просто теперь вызвать нужного мастера. Наконец-то появилось удобное приложение для поиска мастеров. От первого визита остался доволен.

Очень хороший сервис , пришел Майстер быстро и...далі

Женя Белый, 14.12.2020

Очень хороший сервис , пришел Майстер быстро и установил ванну к тому же проконсультировал по сантехнике

Вау эффект!

Мастера на предварительном осмотре неожиданно все отремонтировали. Ещё и бонусами, накопленными за предыдущие...далі

олесякуз, 25.11.2020

Вау эффект!

Мастера на предварительном осмотре неожиданно все отремонтировали. Ещё и бонусами, накопленными за предыдущие заявки, расплатилась ?

Максимально удобное приложение

Первый отзыв, который я пишу, но это действительно того стоит. Огромное спасибо мастеру Владимиру за то, что быстро...далі

MidWich1488, 19.11.2020

Максимально удобное приложение

Первый отзыв, который я пишу, но это действительно того стоит. Огромное спасибо мастеру Владимиру за то, что быстро выявил неисправность и так же быстро её устранил. Был приятно удивлён скоростью реагирования, безналичным расчётом и качеством работ. Спасибо, Домер!!

Сделали домофон

Отличный сервис. Хорошие ребята, профессионалы! И самое главное отличная служба поддержки. Всем рекомендую !

anjey 777, 20.10.2020

Очень приятный сервис

Было непривычно привязывать кредитку и общаться в...далі

Елена Зотова, 19.10.2020

Очень приятный сервис

Было непривычно привязывать кредитку и общаться в чате приложения, но качество услуг оказалось на высоте: мастер установил бойлер и в дополнение прочистил фильтр стиральной машинки. Сделайте возможность оставлять чаевые онлайн.

Отлично

Конкретно для меня важно: а) все специалисты в одном месте...далі

Мари321, 27.09.2020

Отлично

Конкретно для меня важно:

а) все специалисты в одном месте

б) понимать стоимость и виды работ

Мы не один раз искали мастеров, то двери в ванную ставили, то сантехника, то кондиционер. Каждый божий раз по 2 часа сидели выбирали, звонили и ждали, пока мастер ответит или менеджер родит сумму, мастера 20 раз время меняли, сумма часто менялась. Здесь приехали и все, что мне нужно (я оформила в одном заказе несколько задач) сделали за день (один приезд), а перед этим все просчитали и предусмотрели. Однозначно рекомендую и приложение и компанию

Отличное приложение!

Все удобно, оперативно, работа качественная и спасибо за сувенир! :-)

Нина Евсюкова, 20.09.2020

Показати ще...

Напрями робіт

Завантажуйте додаток Domer, щоб дізнатися про всі роботи, що входять до напрямів

0
0
0