Послуги DOMER за напрямком «Слюсарні роботи»

для житлових і комерційних приміщень

*З 2019 року компанія DOMER є офіційним партнером Leroy Merlin – мережі магазинів для дома і ремонту за напрямком установки дверей і врізання замків.

Будь-які роботи, пов’язані з врізкою, заміною, ремонтом і відкриттям замків Ви можете замовити за допомогою мобільного додатку DOMER.

Окрім цього, спеціалісти DOMER можуть виконати широкий спектр найрізноманітніших робіт, пов’язаних із обробкою металічних конструкцій. Більшість подібних завдань є нестандартними і, як правило, стосуються відкритих територій біля приватних будинків і різних комерційних об’єктів (включаючи складські приміщення, підвали тощо).

Найчастіше, саме на прибудинкових територіях і літніх терасах ресторанів і кафе є діапазон завдань, пов’язаних із монтажем, ремонтом, переплануванням альтанок, балок, решіток тощо. Сюди ж можна віднести роботи з кованими і металевими виробами – столами, лавками, різними декоративними конструкціями.

Звертаємо Вашу увагу: компанія DOMER не спеціалізується на масштабних будівельних роботах, мы виходимо з наступного принципу: обсяг виконуваних нами робіт (в тому числі, слюсарних) обмежений одним робочим днем.

Якщо Вам необхідно виконання тих чи інших слюсарних робіт вдома, у дворі або на бізнес-об’єкті, подавайте нам Завдання в мобільному додатку DOMER: фотографуйте і вказуйте суть справи, а ми оцінимо обсяг робіт і дамо зворотний зв’язок по Вашому конкретному запиту.

А ще в мобільному додатку Ви можете ознайомитися із актуальною довідковою вартістю стандартного переліку послуг і максимально детально вивчити, які роботи входять у вартість тієї чи іншої послуги.

Нижче перелік найбільш поширених послуг, що надаються компанією DOMER за даним напрямком (ми регулярно доповнюємо і оновлюємо його):


  • Ремонт замка
  • Монтаж (врізка) замка
  • Аварійне відкриття замків