Послуги DOMER за напрямом «Установка техніки»

для житлових і комерційних приміщень

Як ми працюємо Всі напрями робіт Відгуки про роботу

DOMER Установка техніки – послуга, яка потрібна кожному з нас при покупці і необхідності монтажу тієї чи іншої техніки – від бойлера і варильної поверхні до кондиціонера, домофона чи пральної машини.

Часто, купуючи техніку в магазині, послуга установки якщо і включена, то має на увазі тривалу чергу. А якщо не включена, то крім того, що черга теж обов’язково мається на увазі, Ви вимушені підлаштовуватися під графік роботи майстра, але при цьому сподіватися, що все це дасть гарантії якісного виконання роботи, оскільки майстер працює від компанії-продавця.

Однак, на практикці все це працює зовсім не так не так, як хотілося б і якісне виконання роботи – далеко не обов’язкова складова цих процесів. При цьому вплинути на ситуацію, якщо під час монтажу кондиціонера у Вашому новому чарівному ремонті зробили зайвий отвір у стіні (або отвір не в тому місці) – Ви не можете від слова ніяк. І ніхто Вам нічого не відшкодує.

Все це веде до того, що куди зручніше і надійніше купувати послуги по установці чого-небудь у своє житло або комерційне приміщення у спеціалізованих організацій. Питання людського фактора, звісно, нікуди не дівається, але купуючи таку послугу у професійної профільної компанії, Ви потрапляєте на поле, де взаємодія відбувається згідно зовсім інших правил. Сюди відноситься і питання підходу до виконання роботи, і питання того, наскільки будуть враховані індивідуальні особливості приміщення, і питання відповідальності і гарантій.

З компанією DOMER послуги установки будь-якої техніки однаково зручно замовляти як одинично, так і у випадку, якщо Вам необхідно встановити і підключити кілька одиниць різної техніки – наприклад, в рамках ремонту, переїзду тощо.

Мобільний додаток дозволяє взаємодіяти максимально зручно і швидко. Фотографуйте техніку і місця для установки, залишайте посилання на комплектацію, описуйте нам особливості. Зручна навігація між різними завданнями всередині додатку дає можливість в будь-яку хвилину звернутися до потрібної інформації, а диспетчер DOMER завжди буде на зв’язку.

Нижче перелік найбільш поширених послуг, що надаються компанією DOMER за даним напрямом (ми регулярно доповнюємо і оновлюємо його).

Ви можете ознайомитися з актуальною довідковою вартістю кожної послуги й максимально детально вивчити, з яких робіт вона складається.


Як ми працюємо

ВиМи

Відгуки

Хороший удобный сервис

Вызывала "домер на час" (звучит намного лучше, чем в ...далі

svitlanadyka, 05.02.2021

Хороший удобный сервис

Вызывала "домер на час" (звучит намного лучше, чем в других сервисах). В текстовом режиме уточнили детали, на следующий день приехал супер приятный мастер, обсудили все детали того что нужно сделать, и без лишних разговоров все сделал, быстро и качественно. Самое удобное что оплата исключительно в приложении, нет таких неприятностей, как на Кабанчике.

Буду пользоваться ещё.

Рекомендую!

Трижды заполнял заявку, заполнял все поля, добавил 2 фото...далі

Андрей Прокопчук, 25.01.2021

Рекомендую!

Трижды заполнял заявку, заполнял все поля, добавил 2 фото. Итог: трижды списалось по 1 грн., заявка не принята. Меняю оценку на 5 звезд. Лишние списания вернулись, заявка в работе. После исправления бага все функции приложения стали доступны. И я могу точно сказать, что это отличный сервис! Комментарии, фото, цены - все понятно и пошагово обсуждается с заказчиком. Рекомендую!!!

Электрика

Все было хорошо , четко , быстро ) спасибо большое

MidWich1488, 19.11.2020

Удобно и просто. Заказал, сделали оплатил.

Vladimir Litovchenko, 17.01.2021

Очень круто и просто теперь вызвать нужного мастера...далі

smelaa, 15.12.2020

Очень круто и просто теперь вызвать нужного мастера. Наконец-то появилось удобное приложение для поиска мастеров. От первого визита остался доволен.

Очень хороший сервис , пришел Майстер быстро и...далі

Женя Белый, 14.12.2020

Очень хороший сервис , пришел Майстер быстро и установил ванну к тому же проконсультировал по сантехнике

Вау эффект!

Мастера на предварительном осмотре неожиданно все отремонтировали. Ещё и бонусами, накопленными за предыдущие...далі

олесякуз, 25.11.2020

Вау эффект!

Мастера на предварительном осмотре неожиданно все отремонтировали. Ещё и бонусами, накопленными за предыдущие заявки, расплатилась ?

Максимально удобное приложение

Первый отзыв, который я пишу, но это действительно того стоит. Огромное спасибо мастеру Владимиру за то, что быстро...далі

MidWich1488, 19.11.2020

Максимально удобное приложение

Первый отзыв, который я пишу, но это действительно того стоит. Огромное спасибо мастеру Владимиру за то, что быстро выявил неисправность и так же быстро её устранил. Был приятно удивлён скоростью реагирования, безналичным расчётом и качеством работ. Спасибо, Домер!!

Сделали домофон

Отличный сервис. Хорошие ребята, профессионалы! И самое главное отличная служба поддержки. Всем рекомендую !

anjey 777, 20.10.2020

Очень приятный сервис

Было непривычно привязывать кредитку и общаться в...далі

Елена Зотова, 19.10.2020

Очень приятный сервис

Было непривычно привязывать кредитку и общаться в чате приложения, но качество услуг оказалось на высоте: мастер установил бойлер и в дополнение прочистил фильтр стиральной машинки. Сделайте возможность оставлять чаевые онлайн.

Отлично

Конкретно для меня важно: а) все специалисты в одном месте...далі

Мари321, 27.09.2020

Отлично

Конкретно для меня важно:

а) все специалисты в одном месте

б) понимать стоимость и виды работ

Мы не один раз искали мастеров, то двери в ванную ставили, то сантехника, то кондиционер. Каждый божий раз по 2 часа сидели выбирали, звонили и ждали, пока мастер ответит или менеджер родит сумму, мастера 20 раз время меняли, сумма часто менялась. Здесь приехали и все, что мне нужно (я оформила в одном заказе несколько задач) сделали за день (один приезд), а перед этим все просчитали и предусмотрели. Однозначно рекомендую и приложение и компанию

Отличное приложение!

Все удобно, оперативно, работа качественная и спасибо за сувенир! :-)

Нина Евсюкова, 20.09.2020

Показати ще...

Напрями робіт

Завантажуйте додаток Domer, щоб дізнатися про всі роботи, що входять до напрямів

0
0
0