Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».
Ми в Domer турбуємося про здоров’я не тільки своїх співробітників, але й про здоров’я наших клієнтів. Кожен майстер Domer проходить щоденний температурний скринінг, забезпечений медичним страхуванням та засобами індивідуального захисту - медичними масками й ан

Ми в Domer турбуємося про здоров’я не тільки своїх співробітників, але й про здоров’я наших клієнтів. Кожен майстер Domer проходить щоденний температурний скринінг, забезпечений медичним страхуванням та засобами індивідуального захисту - медичними масками й антисептиками.

Будь ласка, для зменшення поширення вірусу, дбайте про власне здоров’я та здоров’я майстрів Domer і залишайте замовлення лише тоді, коли Ви впевнені, що почуваєтесь добре.

До, після та під час роботи майстра Domer на об’єкті, будь ласка, дотримуйтесь наступних рекомендацій:

  • Обов’язково користуйтеся медичною маскою
  • Тримайте дистанцію між вами та майстром принаймні 1,5 метра
  • Мийте й обробляйте руки та поверхні (такі, як дверні ручки, вимикачі) антисептичними засобами до та після візиту майстра
  • Бажано забезпечити гарну вентиляцію приміщення до, після та в момент проведення робіт майстром Domer

Domer та наші клієнти - ми разом маємо дбати про здоров’я та загальну безпеку!

0
0
0