Domer для Бізнесу

Сервіс технічного обслуговування бізнес-приміщень у твоєму смартфоні

безготівковий розрахунок
гарантії від юридичної особи
Ваші об'єкти обслуговує єдина компанія
цифровий слід всіх платежів
вся історія завдань в додатку Domer
отримуй бонуси та розраховуйся ними

Працюємо з приміщеннями будь-якого типу

повний технічний супровід бізнес-об’єкту

Ресторан
Салон краси
Ломбард
Магазин
Банк
Аптека
Лабораторія
Офіс

Партнер з будівництва та реконструкції приміщень: компанія "ТФМ Будівництво"

Команда професіоналів
Ніяких зайвих розмов
Відповідальність та гарантії

Ми, маючи 10-річний досвід технічного обслуговування нерухомості, точно знаємо, що потрібно Вашому бізнесу! І можемо сформулювати це буквально кількома фразами: концентрація на бізнесі, а не на супутніх побутових технічних проблемах, які неминуче виникають в процесі експлуатації будь-якого, навіть невеликого комерційного об’єкту. Ремонт проводки Київ, монтаж розетки, установка світильника – все це може знадобитися в будь-який момент и дуже бажано мати можливість «закрити» будь-яке подібне питання якісно і з найменшими витратами часу. А ще ми точно знаємо, що все це Ви прагнете тримати під контролем і розуміти: що, де, як і коли було зроблено, скільки це коштує і які Ваші реальні гарантії у випадку, якщо щось пішло не так...

DOMER оптимізує Ваш час, гроші і систематизує всю інформацію в зручному мобільному додатку – тепер вся інформація про Ваші магазини, кав’ярні, перукарні чи будь-які інші бізнес-об’єкти завжди під рукою в мобільному додатку DOMER.

Ви завжди в змозі звернутися до нас із завданням будь-якої терміновості і складності – всього за кілька секунд, відкривши мобільний додаток. А після - до історії обслуговування своїх бізнес-приміщень: побачити, які роботи були виконані, які матеріали використані, побачити строки і вартість виконання робіт. А також знати, що Вам гарантована якість виконання всіх цих завдань, а всі Ваші оплати підтверджені в платіжній системі і мобільному додатку.

Тепер Ви можете бути впевнені, що будь-яка технічна проблема у Вашому бізнесі, будь то ремонт труб або установка дверей, штукатурка стін або монтаж унітазу - може бути вирішена за допомогою однієї професійної обслуговуючої компанії, сервіс якої завжди під рукою – у Вашому смартфоні.

Тепер у Вас є персональна компанія, яка може взяти на себе технічне обслуговування Ваших комерційних об’єктів за всіма напрямками:

  • електромонтажні роботи Київ;
  • сантехнічні та водопровідні роботи;
  • слюсарні та меблеві роботи;
  • дрібні будівельні роботи;
  • обслуговування систем кондиціювання і вентиляції;
  • обслуговування систем опалення та інше.

DOMER – технічний партнер малого бізнесу!