Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».
Domer для житлових приміщень Сервіс технічного обслуговування оселі у твоєму смартфоні App StoreGoogle Play СантехнікаПослуги | Ціни ЕлектрикаПослуги | Ціни Дрібний ремонтПослуги | Ціни Установка технікиПослуги | Ціни Меблеві роботиПослуги | Ц

Domer для житлових приміщень

Сервіс технічного обслуговування оселі у твоєму смартфоні

терміново викликай майстра за 2 секунди
фотографуй та описуй завдання
отримай індивідуальний розрахунок вартості
розраховуйся банківською карткою
отримай гарантію на всі виконані роботи
отримуй бонуси та сплачуй ними послуги Domer

Довірте обслуговування своєї оселі Domer

Команда професіоналів
Ніяких зайвих розмов
Відповідальність та гарантії

Домашні технічні поломки – явище часте і таке, що чинить масу незручностей. А кожна з них має на увазі пошук майстра – надійного, перевіреного і такого, який не «розчиниться в повітрі» одразу після виконання завдання.

А ще - всі домашні несправності, як правило, займають купу часу. Обдзвонити людей, домовитися, прицінитися, а потім… А потім вмикається людський фактор із запізненнями, відсутністю у майстра необхідних матеріалів чи інструментів, тощо. Потім майстру доводиться їхати в будівельний магазин, витрачати ще декілька годин часу, бо з’ясовується, що щось потрібно докупити…

За цією простою, роками напрацьованою схемою, будь-яка, навіть найпоширеніша і не критична проблема перетворюється на глобальну, оскільки її вирішення займає все більше часу, вартість зростає, а настрій стрімко падає.

А якщо сьогодні Вам потрібні сантехнічні послуги, а завтра - послуги електрика Київ – то все, що описано вище, повторюється по замкнутому колу. Вже не говорячи про те, що ми з практики знаємо: є цілий ряд невеличких завдань, заради виконання котрих ніхто навіть не захоче до Вас їхати – на кшталт повісити дзеркало чи відремонтувати розетку, полагодити ручку шафи або повісити карниз.

В DOMER все працює зовсім по-іншому.

Все, що потрібно для того, щоб просто і прозоро керувати питаннями технічного обслуговування Вашої оселі – це встановлений на смартфон мобільний додаток, за допомогою якого Ви отримуєте весь спектр послуг, пов’язаних із технічним обслуговуванням Вашого житла. З обслуговуванням і монтажем інженерних систем, дрібним домашнім ремонтом, періодичними роботами (обслуговування кондиціонерів, чистка бойлера Київ та ін.). Тепер все це: монтаж кухонної мийки; перенесення пральної машини, монтаж ванни, заміна склопакета, ремонт дивану можна замовити в одному мобільному додатку – DOMER буквально за кілька секунд.

DOMER – це технічна компанія, яка заслуговує довіри, адже ніхто з нас не хоче впускати в дім невідомо кого, кожного разу не знаючи, що робити, якщо майстер виконає свою роботу неякісно, якщо він зіпсує щось в ході виконання цієї роботи та де його шукати, якщо наступного дня щось піде не так.

DOMER гарантує точний індивідуальний розрахунок вартості, своєчасне прибуття технічного спеціаліста/технічних спеціалістів (якщо напрями робіт зовсім різні), виконання робіт і відповідальність за всі виконані роботи (на підставі Договору оферти).

Приватні майстри, сумнівні гарантії, розмита відповідальність – з DOMER Ви про все це забудете, а будь-які технічні проблеми у Вас вдома вирішуватимуться просто, швидко і прозоро.

0
0
0