Заміна вимикачів у квартирі може бути потрібна з різних причин. Вимикачі можуть вийти з ладу через зношування з часом. Якщо ви помічаєте, що вимикач натискається важко, ламається, бовтається або не працює, можливо, він вже досить зношений і вимагає заміни. Т

Заміна вимикачів у квартирі може бути потрібна з різних причин. Вимикачі можуть вийти з ладу через зношування з часом. Якщо ви помічаєте, що вимикач натискається важко, ламається, бовтається або не працює, можливо, він вже досить зношений і вимагає заміни. Також, якщо ви хочете оновити інтер'єр вашої квартири, заміна старих вимикачів на нові може бути чудовим способом освіжити загальний вигляд кімнати.

Викликати електрика для ремонту, закріплення або заміни вимикачів можна у кілька кліків, подавши заявку в додатку Domer – наші фахівці швидко підготують та надішлють вам розрахунок вартості робіт, після чого погодять час візиту електрика.

Якщо ви вирішили виконати ремонт вимикача самостійно, у цій статті ми розповімо про основні моменти цього процесу.

Вимкніть живлення

Перед тим як розпочати ремонт вимикача, необхідно вимкнути живлення в електричній щитовій. Вимкніть автоматичний вимикач, який відповідає за подачу електрики в ту кімнату, де знаходиться вимикач, який ви збираєтесь ремонтувати.

Зніміть клавішу та рамку вимикача

Зніміть клавішу та рамку вимикача за допомогою викрутки. Уважно огляньте вимикач і перевірте, чи не роз'єдналася проводка всередині вимикача.

Перевірте проводку

Якщо проводка роз'єдналася, використовуйте щипці або кусачки, щоб переконатися, що дроти міцно закріплені на клемі вимикача. Якщо дроти залишаються в слабкому положенні, необхідно впорядкувати їх, щоб вони міцно закріпилися на клемі вимикача.

Замініть вимикач

Якщо проводка в порядку, але вимикач не працює, то, можливо, необхідно замінити його. Для заміни вимикача зніміть дроти з клем старого вимикача та підключіть їх до нового вимикача в тому ж порядку. Зазвичай на вимикачі дві клеми одна для подачі електрики, а інша для відведення.

Перевірте працездатність

Після встановлення нового вимикача або ремонту старого необхідно перевірити його працездатність. Для цього увімкніть живлення та перевірте, як працює вимикач. Якщо все працює нормально, ви успішно виконали ремонт вимикача.

Ремонт вимикачів у квартирі може бути виконаний самостійно, якщо ви знайомі з основами електротехніки. Однак, якщо у вас є сумніви, замовте послуги електрика в Domer, щоб уникнути можливих проблем і пошкоджень електроустаткування. Не забувайте, що безпека має бути на першому місці під час виконання робіт з електрикою.

0
0
0