Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».
Меблева фурнітура - це одна з найважливіших складових будь-яких меблів. Вона забезпечує як функціональність, так і зовнішній вигляд меблів. Однак з часом фурнітура може зношуватися або ламатися, і це може призвести до необхідності її ремонту. У цій статті ми

Меблева фурнітура - це одна з найважливіших складових будь-яких меблів. Вона забезпечує як функціональність, так і зовнішній вигляд меблів. Однак з часом фурнітура може зношуватися або ламатися, і це може призвести до необхідності її ремонту. У цій статті ми розглянемо, як провести ремонт меблевої фурнітури, щоб відновити її функціональність та зовнішній вигляд.

По-перше, перш ніж розпочати ремонт меблевої фурнітури, необхідно визначити причину її поломки або зношування. Наприклад, якщо кріплення ручки відламалося, то можливо, що болт був загвинчений надто сильно. Якщо двері шафи не зачиняються, можливо, петлі зносилися або зрушили з місця. Визначення причини проблеми допоможе вибрати правильний метод ремонту та не пошкодити фурнітуру ще більше.

Якщо фурнітура просто вийшла з ладу, її можна замінити на нову. Найчастіше нову фурнітуру можна придбати в меблевих магазинах або замовити онлайн. При виборі нової фурнітури зверніть увагу на її розміри, колір та стиль, щоб вона відповідала вашим меблям.

Залежно від типу меблевої фурнітури ви можете зіткнутися з необхідністю проведення наступних робіт:

  1. Заміна кріплень. Якщо проблема полягає в зношених або зламаних кріпленнях, їх можна замінити на нові. Для цього потрібно зняти старі кріплення та встановити нові, які повинні мати такі ж розміри та форму.
  2. Заміна ручок. Якщо ручки вийшли з ладу, їх можна замінити на нові. При цьому необхідно переконатися, що нові ручки мають такі ж розміри та кріплення, як і старі.
  3. Ремонт петель. Якщо проблема полягає в зношених або зрушених петлях, їх можна відрегулювати або замінити на нові. Для цього потрібно зняти двері та петлі, перевірити стан петель та при необхідності замінити їх на нові. При заміні петель необхідно переконатися, що вони мають такий самий розмір та форму, як і старі.
  4. Заміна коліщаток. Якщо коліщатка на меблях не крутяться або видають шум, то їх можна замінити на нові. Для цього потрібно зняти старі коліщатка і встановити нові, які повинні мати такі ж розміри та кріплення.
  5. Заміна замків. Якщо замок не закривається або відкривається важко, це може бути пов'язане із забрудненням або зносом замку - для усунення несправності можна використовувати спеціальні мастила або засоби для очищення замків. Якщо замок повністю зламався або відірвався від меблів, необхідно підібрати замок з тими ж характеристиками, що і старий замок, і встановити його на меблі.
  6. Заміна напрямних. Напрямні є важливою частиною меблевих ящиків та дверей, які забезпечують їх гладкий та легкий рух. Однак, з часом і при інтенсивному використанні, напрямні можуть зноситися або зламатися, що призводить до труднощів у відкриванні та закриванні ящиків або дверей. У такому разі необхідно провести заміну напрямних.
  7. Заміна газліфту (газового підйомника). Якщо газліфт почав працювати неправильно: кришка або дверцята повільно піднімається, важко опускається або навіть зовсім не піднімається; може знадобитися його профілактика чи заміна. І в тому, і в іншому випадку доведеться демонтувати наявний газліфт, прийняти рішення про його ремонт або заміну, після чого правильно встановити новий або відремонтований старий.

Ремонт меблевої фурнітури, при достатній його простоті, вимагає уваги до деталей, часу на підбір та купівлю фурнітури та наявності інструменту. Якщо у вас немає бажання ремонтувати меблі самостійно, майстри-меблярі компанії Domer встановлять причини поломки, підберуть і закуплять матеріали та виконають ремонт меблевої фурнітури у вас вдома.

Дмитро Пасічник
засновник групи компаній «Техпідтримка»
0
0
0