Зворотний осмос – це технологія очищення води, яка використовує напівпроникну мембрану для видалення різних забруднень із води, включаючи солі, мікроорганізми, важкі метали та інші шкідливі речовини. Однак, для ефективної роботи зворотного осмосу необхідно з

Зворотний осмос – це технологія очищення води, яка використовує напівпроникну мембрану для видалення різних забруднень із води, включаючи солі, мікроорганізми, важкі метали та інші шкідливі речовини. Однак, для ефективної роботи зворотного осмосу необхідно замінювати фільтри (картриджі) у системі регулярно.

Чому важливо замінювати фільтри у зворотному осмосі?

Фільтри (картриджі) у зворотному осмосі відіграють ключову роль у процесі очищення води. Вони захищають мембрану від забруднень, які можуть пошкодити її та знизити ефективність системи очищення води. Якщо фільтри (картриджі) не замінюються регулярно, забруднення можуть проникнути в мембрану і призвести до її поломки.

Як часто потрібно міняти фільтри та мембрану у зворотному осмосі?

Частота заміни фільтрів (картриджів) і мембрани у зворотному осмосі залежить від якості води, що подається, і інтенсивності використання системи очищення. Якщо попередня фільтрація у будинку чи квартирі не передбачена, і вода в систему надходить із водопроводу безпосередньо, рекомендуємо змінювати фільтри (картриджі) кожні 2-3 місяці, а мембрану 1 раз на рік.

На перший погляд, система зворотного осмосу виглядає досить складною, проте замінити фільтри (картриджі) в ній можна самостійно, виконавши наступні кроки:

  1. Відключіть систему зворотного осмосу від водопостачання, перекривши кран на бак та кран на подачу холодної води;
  2. Відкрийте кран фільтра та злийте воду, щоб знизити тиск у системі;
  3. Розкрийте колби з фільтрами (картриджами), використовуючи спеціальний ключ, що йшов у комплекті із системою;
  4. Вийміть використані фільтри (картриджі) та промийте колби водою;
  5. Встановіть нові фільтри (картриджі) у колби;
  6. Переконайтеся, що нові фільтри (картриджі) правильно встановлені, а ущільнювачі колб - цілі, після чого закрийте колби;
  7. Відновіть водопостачання системи зворотного осмосу і пропустіть через неї кілька літрів води, щоб промити нові фільтри та переконатися у відсутності витоків.

При самостійній купівлі фільтрів (картриджів) та мембрани враховуйте їхню сумісність з моделлю вашої системи очищення води. Якщо ж боїтеся помилитися або не маєте часу і бажання займатися підбором, просто вкажіть модель системи зворотного осмосу в тексті заявки в додатку Domer або прикріпіть її фото - наші фахівці здійснять підбір комплектуючих та поінформують вас про їхню вартість, а майстер доставить матеріали та виконає роботи з заміні.

0
0
0