Пральну машину необхідно встановлювати на рівне, без нахилів, місце з доступом до каналізації, водопроводу, електрики та достатнім простором навколо для роботи та обслуговування машини. Найбільш популярними місцями встановлення пральної машини у квартирі чи

Пральну машину необхідно встановлювати на рівне, без нахилів, місце з доступом до каналізації, водопроводу, електрики та достатнім простором навколо для роботи та обслуговування машини. Найбільш популярними місцями встановлення пральної машини у квартирі чи будинку є:

Ванна кімната – найбільш поширене місце встановлення пральної машини. Зазвичай її розміщують поруч із ванною або душем, тому що тут вже є підведені каналізація та водопровідні труби.

Кухня - популярний варіант установки пральної машини, особливо в маленьких квартирах, де немає можливості встановити її в малогабаритних санвузлах, зате можна вбудувати в кухонні меблі. Врахуйте, що пральну машинку на кухні краще розміщувати ближче до мийки, для більш зручного доступу до комунікацій, але при цьому вона не повинна розташовуватися впритул до плити та духової шафи.

Окрема кімната - якщо в будинку передбачена окрема пральня або сушильна кімната, це може бути відмінним варіантом для встановлення пральної машини.

Після вибору місця потрібно демонтувати всі транспортні болти на задній частині пральної машини (їх, як правило, 3 або 4 штуки), які були встановлені виробником для захисту машини під час транспортування, і виставити машину за рівнем, відрегулювавши її ніжки.

Для електроживлення пральної машини краще використовувати заздалегідь підготовлену розетку із заземленням з окремою лінією зі своїм автоматом захисту у щитку.

Для підведення води підійде пластиковий шланг, який через вентиль-перехідник (кран для пральної машини) необхідно з'єднати із пластиковою або металевою трубою водопостачання.

Підключення пральної машини до каналізації можна організувати, приєднавши злив пральної машини безпосередньо до каналізаційної труби або, у разі встановлення на кухні, до сифона мийки зі спеціальним окремим відведенням.

Після завершення монтажу пральної машини перевірте її роботу та переконайтеся у відсутності протікання.

Якщо вам необхідно встановити пральну машину – подавайте заявку у додатку Domer! Наші фахівці проведуть огляд та врахують усі особливості місця монтажу, складуть кошторис, закуплять та доставлять усі необхідні матеріали, та виконають установку та підключення машинки, надавши гарантію на виконані роботи.

0
0
0