Установка ванни повинна починатися з вибору відповідної моделі. Правильною моделлю буде та ванна, яка відповідає вашим естетичним очікуванням та водночас відповідає специфіці приміщення. На вибір безліч варіантів і моделей - прямокутні, кутові, ванни, що сто

Установка ванни повинна починатися з вибору відповідної моделі. Правильною моделлю буде та ванна, яка відповідає вашим естетичним очікуванням та водночас відповідає специфіці приміщення. На вибір безліч варіантів і моделей - прямокутні, кутові, ванни, що стоять окремо.

Загалом процес заміни наявної ванни або установки нової включає наступні етапи:

  1. Відключення водопостачання у приміщенні та злив залишку води.
  2. Демонтаж старої ванни, який включає демонтаж змішувача, душу, сифону, переливу і, безпосередньо, підйом та винесення ванни з приміщення (акрилову ванну, якщо не планується її подальше використання, можна розпиляти та винести частинами).
  3. Монтаж нової ванни необхідно проводити на підготовлене місце, відповідно до інструкції та схеми складання, попередньо встановивши на її нижню частину сифон та перелив, для підключення до каналізації. Після цього, змонтувати ніжки і вирівняти ванну за рівнем. Коли всі комплектуючі встановлені та герметичні, а ніжки утримують ванну у горизонтальному положенні, необхідно, увімкнувши водопостачання, переконатися у відсутності витоків. Після цього можна приступати до завершального етапу.
  4. Закріплення ванни та зачеплення всіх стиків та швів.

Монтаж ванни в квартирі або будинку - досить складний проект, для реалізації якого, в кожному окремому випадку, можуть знадобитися додаткові кроки, наприклад, демонтаж сантехніки у ванній кімнаті, роботи з облаштування цегляної опори для ванни або по складанню каркасу, плиткові та оздоблювальні роботи, прокладання труб і т.д.

Щоб уникнути можливих помилок при монтажі, звертайтесь до Domer, наші фахівці проведуть огляд та врахують всі особливості місця монтажу, складуть кошторис, закуплять та доставлять усі необхідні матеріали, та виконають встановлення ванни, надавши гарантію на виконані роботи.

0
0
0