Монтаж унітазу проводиться на стадії оздоблювальних робіт, коли вже виконані всі роботи з прокладання водопроводу та каналізації, а також покриття підлоги та стін. Він може проводитися як на етапі будівництва нової будівлі, так і під час ремонту у вже існуюч

Монтаж унітазу проводиться на стадії оздоблювальних робіт, коли вже виконані всі роботи з прокладання водопроводу та каналізації, а також покриття підлоги та стін. Він може проводитися як на етапі будівництва нової будівлі, так і під час ремонту у вже існуючому приміщенні.

У разі заміни унітазу у вже існуючому приміщенні установка може бути виконана негайно після демонтажу старого унітазу, коли вже готове місце під новий унітаз.

Заміна унітазу може знадобитися з кількох причин:

Зношування та старіння: Поверхня унітазу може змінити колір з часом через старіння матеріалу, використання неякісних очищувачів, відкладення мінералів, а також інших причин. Це може створювати візуальний дискомфорт і навіть давати уявлення, що унітаз не чистий.

Механічне пошкодження: Через механічну дію, неправильне використання або навмисний вандалізм можуть виникнути тріщини або сколи в чаші або на поверхні унітазу, що може призвести до витоку води. Також нерідкі випадки, коли унітази розбиваються внаслідок падіння погано закріплених бойлерів, які найчастіше кріплять над унітазами.

Поліпшення дизайну: Деякі люди можуть вирішити замінити унітаз, щоб оновити вигляд своєї ванної кімнати. Існує безліч різних стилів унітазів і вибір нового може допомогти створити бажаний дизайн.

Збільшення ефективності: Нові унітази можуть бути ефективнішими у використанні води, що допомагає економити гроші та воду. Нові моделі можуть використовувати менше води для змиву і краще утримувати запахи.

Встановлення додаткових функцій: Деякі нові унітази можуть мати додаткові функції, такі як інтегровані біде, обігрів сидіння, додаткові кнопки для змиву тощо. Якщо ви хочете використовувати ці функції, вам може знадобитися заміна унітазу.

Зміна розташування: Іноді в процесі ремонту ванної кімнати потрібно переміщення унітазу через зміну планування кімнати або для кращої ергономіки. В цьому випадку необхідне встановлення нового унітазу.

Якщо у вас є необхідні інструменти та певний досвід виконання робіт з сантехніки, то встановлення унітазу або його заміну можна зробити, виконавши такі кроки:

  1. Демонтуйте старий унітаз: Почніть із закриття подачі води до унітазу. Відкачайте воду з бачка та відкрутіть кріплення, які тримають унітаз на місці. Після цього треба акуратно підняти унітаз та винести його з кімнати.
  2. Підготуйте місце під новий унітаз: Перш ніж розпочати встановлення нового унітазу, переконайтеся, що місце, де буде розташований унітаз, підготовлене правильно. Це може включати встановлення нового водопровідного запірного крана або ремонт покриття підлоги.
  3. Встановіть унітаз: Перед встановленням нового унітазу прочитайте інструкцію зі збирання, щоб дізнатися, які деталі та інструменти вам знадобляться. Встановіть унітаз на місце, дотримуючись інструкцій, а потім закріпіть його на місці, використовуючи елементи кріплення, які йдуть у комплекті з унітазом. Переконайтеся, що унітаз прилягає до підлоги і не хитається.
  4. Встановіть систему зливного бачка: Змонтуйте зливну арматуру та запірну арматуру, дотримуючись інструкцій.
  5. Підʼєднайте унітаз до каналізації: Використовуючи гофру або коліно з'єднайте унітаз із каналізаційною трубою
  6. Підʼєднайте воду: Підключіть водопровідні труби до унітазу та бачка, дотримуючись інструкцій. Відкрийте подачу води та перевірте, чи немає витоків.
  7. Протестуйте унітаз: Натисніть кнопку зливу і переконайтеся, що унітаз правильно змиває і вода йде швидко. Перевірте, чи немає витоків і що бачок заповнюється правильно.

Хоча встановлення унітазу або демонтаж унітазу та його наступна заміна може здатися досить простим завданням, необхідно враховувати кілька важливих факторів, щоб переконатися, що установка виконана правильно та безпечно. Якщо вам необхідно встановити або замінити унітаз у себе у ванній, санвузлі чи туалеті й ви не хочете займатися цим самостійно - подавайте заявку в додатку Domer! Наші фахівці уточнять деталі та складуть кошторис на роботи, а сантехніки компанії Domer зроблять оперативний монтаж унітазу будь-якого типу та нададуть гарантію на виконані роботи.

0
0
0