У цій статті розглянемо види магістральних фільтрів, особливості їх монтажу та обслуговування. Як стає зрозуміло із самої назви, магістральний фільтр – конструкція у вигляді колби з фільтруючим елементом усередині, яка встановлюється на магістральну трубу хо

У цій статті розглянемо види магістральних фільтрів, особливості їх монтажу та обслуговування. Як стає зрозуміло із самої назви, магістральний фільтр – конструкція у вигляді колби з фільтруючим елементом усередині, яка встановлюється на магістральну трубу холодного або гарячого водопостачання.

На ринку представлено безліч моделей від різних виробників, але всі вони поділяються на два типи:

1) Самопромивні фільтри

Самопромивні фільтри найчастіше використовуються як перший ступінь очищення води від великих частинок механічних домішок за рахунок нержавіючої сітки всередині колби. Часто їх встановлюють на весь багатоквартирний будинок або котеджне селище, але також їх монтують і на вході в окрему квартиру або будинок.

Існують самопромивні фільтри з ручним очищенням (для очищення яких необхідно відкрити кран внизу фільтра і злити засмічення в каналізацію, після чого розкрутити колбу та прочистити сітку) та зі зворотним автоматичним промиванням (очищення проводиться автоматично за рахунок електричного приводу зі встановленим таймером очищення).

2) Картриджні фільтри

Картриджні фільтри застосовуються для більш тонкої очистки води в будинку або квартирті, встановлюються як на вході в систему водопостачання, так і перед конкретним сантехнічним обладнанням. Залежно від типу картриджа, картриджні фільтри дозволяють досягти потрібного ступеня очищення води:

  • поліпропіленовий картридж дозволяє очистити воду від піску, іржі та інших механічних домішок;
  • картриджі з активованим гранульованим вугіллям дозволяє очистити воду від хлору та інших органічних речовин, знижує цвітіння та запах води;
  • картридж для усунення заліза знижує вміст заліза та його домішок у воді, очищує від пестицидів та залишків нафтопродуктів.

Термін служби картриджа залежить від якості води у водопроводі і зазвичай становить від трьох до шести місяців.

Подати заявку на заміну картриджа в магістральному фільтрі ви можете у додатку Domer – просто вкажіть модель або додайте фото свого магістрального фільтра, а наші фахівці підберуть картридж, складуть кошторис та погодять з вами час візиту сантехніка.

0
0
0