Якщо каналізація забилася у вашій квартирі чи будинку, тобто кілька кроків, які ви можете зробити, перш ніж викликати фахівців компанії Domer: Перевірте, чи забилася каналізація тільки у вашій квартирі, чи проблема має місце у цілому будинку або навіть на

Якщо каналізація забилася у вашій квартирі чи будинку, тобто кілька кроків, які ви можете зробити, перш ніж викликати фахівців компанії Domer:

  1. Перевірте, чи забилася каналізація тільки у вашій квартирі, чи проблема має місце у цілому будинку або навіть на рівні міста. Попросіть сусідів перевірити свою каналізацію та зв'яжіться з місцевою компанією, що управляє, або представниками ОСББ.
  2. Якщо проблема тільки у вас, спробуйте спеціальні засоби для очищення каналізації - спеціальні рідини або порошки, можуть допомогти розчинити або видалити відходи, що накопичилися.
  3. Спробуйте використати вантуз для видалення засмічення.

Якщо жоден з перерахованих вище методів не допомагає - подавайте заявку в додатку Domer! Наші фахівці прибудуть на місце, розберуться в проблемі та проведуть механічне чищення тросом чи трубною спіраллю, що дозволить зруйнувати та видалити засмічення глибоко у трубі. У випадку, якщо проблема виявиться серйознішою, ми організуємо підрядників для проведення гідравлічного чищення каналізації, з використанням спеціального обладнання з високим тиском води для видалення засмічень, або вакуумного чищення, з використанням насоса, який створює сильний всмоктуючий тиск, щоб видалити засмічення та інші відходи з каналізаційних труб.

0
0
0