Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».
Герметизація швів є важливим процесом під час ремонту або будівництва ванної кімнати. Вона дозволяє запобігти проникненню води та вологи в міжпанельні шви, а також захистити стіни та підлогу від руйнування. Як правило, силіконовий герметик на ваннах, ракови

Герметизація швів є важливим процесом під час ремонту або будівництва ванної кімнати. Вона дозволяє запобігти проникненню води та вологи в міжпанельні шви, а також захистити стіни та підлогу від руйнування. Як правило, силіконовий герметик на ваннах, раковинах або душових кабінах може триматися до 5-7 років, але залежно від умов експлуатації може знадобитися заміна раніше. Наприклад, якщо ванна кімната часто використовується, герметик може швидше зношуватися і вимагати заміни.

При заміні герметика необхідно спочатку видалити старий герметик за допомогою спеціального інструменту або розчинника. Потім слід провести підготовчі роботи, такі як очищення поверхні від бруду та пилу, а також знежирення. Після чого – нанести новий шар і дати йому висохнути.

При виборі нового герметика необхідно звернути увагу на його тип та якість, щоб гарантувати довготривалий захист від вологи. Також варто враховувати, що деякі герметики можуть найкраще підходити для певних матеріалів: кераміки, акрилу, каменю.

Загалом рекомендується замінювати герметик у ванній при необхідності, коли він починає виглядати зношеним, змінює колір або перестає виконувати свої функції. Частота заміни може змінюватись в залежності від умов експлуатації ванної кімнати, але ми рекомендуємо перевіряти стан герметика та проводити його заміну кожні 5 років.

Олександр Комаров
директор ТОВ «Домер-Сервіс»
0
0
0