Існує кілька причин, через які може знадобитися заміна крана на стояку: Протікання: кран може почати протікати через перепад тиску у водопроводі, через неякісний монтаж або знос; Заклинювання: кран може заклинити через закис від солей, розчинених у воді

Існує кілька причин, через які може знадобитися заміна крана на стояку:

  1. Протікання: кран може почати протікати через перепад тиску у водопроводі, через неякісний монтаж або знос;
  2. Заклинювання: кран може заклинити через закис від солей, розчинених у воді або від попадання в отвір кулі сміття, наприклад металевої стружки з труб;
  3. Оновлення: можна здійснити заміну крана на стояку, через певний період часу, не чекаючи поломки чи протікання; або замінити встановлений кран на більш якісний аналог.

Заміна крана на стояку досить складна та відповідальна робота, яка потребує певних навичок та набору інструментів. Важливо розуміти, що крани на стояках є частиною системи водопостачання будівлі, і їх неправильне встановлення чи заміна може призвести до серйозних проблем, таких як затоплення приміщень, низький тиск у системі, пошкодження труб тощо.

Якщо ви не маєте досвіду в області сантехніки, рекомендуємо подати заявку на заміну крана на стояку в додатку Domer. Наші фахівці складуть кошторис, закуплять та доставлять усі необхідні матеріали, та виконають установку крана, надавши гарантію на виконані роботи.

Звертаємо вашу увагу на те, що вам слід звернутися до керуючої компанії або житлово-експлуатаційної організації (ЖЕК) чи ОСББ з проханням про тимчасове перекриття водопостачання для заміни крана на стояку. Після узгодження часу відключення водопостачання, повідомте його диспетчеру Domer, щоб ми змогли спланувати візит майстра заздалегідь.

0
0
0