Труби водопостачання та опалення в квартирі або будинку зношуються при тривалій експлуатації, і зрештою настає час, коли їх необхідно замінити. Незважаючи на наші спроби відкласти цю процедуру, поломки та протікання стають частим нагадуванням про необхідніст

Труби водопостачання та опалення в квартирі або будинку зношуються при тривалій експлуатації, і зрештою настає час, коли їх необхідно замінити. Незважаючи на наші спроби відкласти цю процедуру, поломки та протікання стають частим нагадуванням про необхідність замінити труби. У деяких випадках заміна труб може бути потрібна при ремонті ванної кімнати або кухні.

Заміна труб - це серйозний процес, який може вимагати досвіду та спеціальних знань у галузі сантехніки. Якщо у вас є достатній досвід та знання, то можливо ви зможете виконати заміну труб самостійно. Однак, якщо ви не впевнені у своїх здібностях або не маєте необхідного обладнання, краще викликати досвідченого та кваліфікованого майстра Domer.

Неправильно виконана заміна труб може призвести до серйозних наслідків, таких як пошкодження стін та стель, витік води та навіть потоп та затоплення сусідів. Ліквідація таких наслідків може коштувати вам дорожче, ніж виклик професіонала. В цілому, якщо у вас немає необхідного досвіду та знань, краще не ризикувати та викликати сантехніка у додатку Domer для виконання заміни труб.

Заміна труб у квартирі чи будинку - не найпростіше завдання, однак, щоб робота пройшла швидше і без зайвих проблем, підготуйтеся заздалегідь:

По-перше, якщо йдеться про заміну труб стояка, вам слід звернутися до компанії, що управляє, або житлово-експлуатаційної організації (ЖЕК), або в ОСББ з проханням про тимчасове перекриття водопостачання для заміни труб. Після погодження часу відключення водопостачання, повідомте його диспетчеру Domer, щоб ми змогли спланувати час візиту майстра. У разі заміни тих труб, для яких перекривати водопостачання у всьому будинку не потрібно, слід надати доступ до вентиля, який перекриває водопостачання у квартирі.

По-друге, рекомендуємо заздалегідь звільнити робоче місце від зайвого, щоб сантехнік міг вільно працювати. Переконайтеся, що навколо труб та всіх з'єднань немає непотрібних речей чи меблів, які можуть перешкоджати роботі сантехніка.

По-третє, якщо ви купували матеріали самостійно, переконайтеся, що весь необхідний асортимент труб, фітингів та перехідників, необхідний для роботи, доставлений на об'єкт.

І нарешті, якщо ви плануєте знаходитися в квартирі або будинку в процесі ремонту, заздалегідь зробіть запас води, яка може знадобитися для побутових потреб, поки водопостачання буде відключено.

Подати заявку на заміну труб у квартирі чи будинку ви можете у додатку Domer! Наші спеціалісти-сантехніки проведуть попередній огляд, сформують список необхідних матеріалів (і, при необхідності закуплять їх), складуть кошторис на роботи та виконають заміну труб, надавши гарантію.

0
0
0