Безперебійність роботи системи наповнення та зливу води в унітазі забезпечує внутрьошне облаштування бачка: зливний механізм контролює злив води з бачка в унітазну чашу, а запірний відповідає за подачу води в бачок. При виявленні порушень у роботі системи,

Безперебійність роботи системи наповнення та зливу води в унітазі забезпечує внутрьошне облаштування бачка: зливний механізм контролює злив води з бачка в унітазну чашу, а запірний відповідає за подачу води в бачок.

При виявленні порушень у роботі системи, потрібна заміна її елементів чи ремонт. Ми пропонуємо актуальний перелік проблем, за яких слід викликати майстра:

  1. Протікання всередині чаші унітазу і безперервний набір води в бачок;
  2. Протікання в місцях з'єднання бачка та чаші унітазу;
  3. Проблеми з працездатністю клапана зливного бачка;
  4. Западання кнопки зливу;
  5. Повільне наповнення бачка або мала кількість води у бачку;
  6. Наявність візуальних механічних ушкоджень.

Враховуючи відносно невисоку вартість зливної та запірної арматури унітазу, при виникненні перерахованих вище поломок, рекомендуємо проводити заміну обох механізмів і всіх сполучних елементів. Це подовжить термін користування унітазом, виключить протікання та забезпечить рівномірне зношування елементів системи набору та зливу води.

При самостійній купівлі запірного механізму враховуйте тип підведення води до унітазу (нижній або бічний), а при купівлі зливної арматури – габарити та технічні характеристики бачка. Якщо боїтеся помилитися, просто додайте фотографію бачка унітазу до заявки в додатку Domer - наші фахівці здійснять підбір комплектуючих та поінформують вас про їхню вартість, а майстер доставить матеріали та виконає заміну.

0
0
0