Термінова чистка каналізації в мобільному додатку Domer. І при будь-яких проблемах Ви знаєте, куди звернутися, коли прочистка каналізації хімічними засобами не допомагає.

Термінова чистка каналізації в мобільному додатку Domer. І при будь-яких проблемах Ви знаєте, куди звернутися, коли прочистка каналізації хімічними засобами не допомагає.

Довідкова вартість * - 750 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer проведе діагностику й виконає чистку системи каналізації тросом.

Роботи займуть близько 30 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Чистка каналізаційної труби (до 5 м)
1 посл.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Погано зливається вода з раковини, ванної чи унітазу? Чуєте звуки, що булькають під час увімкнення або вимкнення крана? Будьте певні – у Вас забилася каналізація.

З несправностями не слід зволікати. Чистка каналізації має проводитися одразу після виявлення проблеми, оскільки ризик потопів чи протікань досить висока. Але перш ніж викликати майстра-сантехніка, Ви можете спробувати розв'язати проблему самостійно за допомогою підручних методів.

Соду та подібні варіанти радити Вам не будемо – вони малоефективні. Надійний спосіб – засоби на кшталт «Кріт» та подібних. Вони швидко та надійно очищають сифони та каналізаційні труби при невеликих засміченнях.

Вантуз – універсальний засіб. За допомогою повітря він проштовхує сміття у каналізації, усуваючи забиття. Сантехнічний трос. Не обов'язково професійний – на ринку можна знайти велику кількість варіантів пластикових тросів, якими може користуватися будь-яка домогосподарка.

Якщо нічого з перерахованих способів не допомогло – рекомендуємо викликати майстра для прочистки каналізації.

Domer усуне найсильніші засмічення – навіть якщо Вам потрібен домашній майстер терміново.

Дізнайтеся вартість чистки каналізації всього за кілька кліків – чекаємо на Ваші завдання!

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам