Детальна чистка кондиціонера потрібна, якщо пристрій активно використовується протягом року. Заміна фреону, чистка й обслуговування кондиціонерів – замовляйте в Domer.

Детальна чистка кондиціонера потрібна, якщо пристрій активно використовується протягом року. Заміна фреону, чистка й обслуговування кондиціонерів – замовляйте в Domer.

Довідкова вартість * - 1490 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає миття зовнішнього блоку кондиціонера, зробить чистку фільтра і крильчатки внутрішнього блоку кондиціонера, зробить обробку випарника кондиціонера хімскладом. Перевірить рівень фреону в кондиціонері й, за необхідності, виконає дозаправлення.

Роботи займуть близько 3 годин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 2 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Перевірка рівня фреону в кондиціонері
1 шт.
Миття зовнішнього блоку кондиціонера
1 шт.
Чистка фільтра внутрішнього блоку кондиціонера
1 шт.
Обробка випарника кондиціонера хімскладом
1 шт.
Чистка крильчатки внутрішнього блоку
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Якщо Ви часто використовуєте кондиціонер як для обігріву, так і для охолодження приміщень, регулярне обслуговування та чищення кондиціонера – обов'язкова до виконання процедура. За відсутності регулярної чистки в пристрої можуть з'явитися пилові кліщі, пліснява та грибок. Оскільки цей процес тонкий – його виконання необхідно довірити виключно професійному майстру.

Перші ознаки того, що кондиціонер вимагає чистки:

  1. Пристрій погано охолоджує чи нагріває приміщення;
  2. Кондиціонер споживає значно більшу кількість електроенергії, ніж раніше;
  3. Дивний гул, тріск при роботі пристрою;
  4. Звуки переливання води;
  5. Неприємний запах вологості під час увімкнення пристрою.

Якщо виявили одну з цих ознак – потрібне термінове чищення кондиціонера. Чим раніше буде виконано обслуговування пристрою, тим довше він буде слугувати якісно та безвідмовно.

У середньому, стандартне очищення кондиціонера має проводитися раз на рік – пристрій миється, з фільтрів видаляється пил, за необхідності виконується заміна фреону.

Дізнатися вартість базової чистки кондиціонера Ви можете у мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Створюйте завдання та очікуйте на домашнього майстра. Всі роботи з обслуговування вентиляційної системи та кондиціонування в одному мобільному додатку.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам