Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Викликати сантехніка за кілька кліків Ви можете в додатку Domer. Виконаємо широкий перелік технічних робіт – замінити чи почистити сифон ще не було так швидко.

Викликати сантехніка за кілька кліків Ви можете в додатку Domer. Виконаємо широкий перелік технічних робіт – замінити чи почистити сифон ще не було так швидко.

Довідкова вартість * - 500 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer демонтує сифон та виконає його чистку. Після цього встановить його на місце та перевірить на герметичність.

Роботи займуть близько 1 години.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж сифона
1 шт.
Розбирання сифона
1 шт.
Чистка сифона
1 шт.
Монтаж сифона
1 шт.
Перевірка герметичності
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Сифон – найважливіша частина будь-якого зливного пристрою в умивальнику, ванній, душовій, душовій кабіні або навіть джакузі. Сифон захищає каналізацію від великих частинок сміття, які можуть її забити або порушити роботу. Якщо помітили, що вода погано стікає з раковини – це вірна ознака несправності сифона.

Перш ніж викликати майстра Ви можете спробувати розв'язати проблему самостійно:

  1. Засоби на кшталт «Кріт» – відмінний спосіб прочистки каналізації. Рекомендуємо обирати варіанти для очистки труб та каналізації в гранулах – вони досить зручні у використанні та не пошкодять матеріал раковини, ванної або душу.
  2. Вантуз – річ універсальна. Чистить засмічення як у трубах, і у сифонах.
  3. Сантехнічний трос – його побутові пластикові варіанти можна знайти в інтернет-магазинах. Єдиний мінус пластикових тросів – неміцність конструкції та незначний розмір.

Якщо нічого з перерахованого вище Вам не допомогло – необхідно розібрати, виконати чистку, а, при необхідності – замінити сифон. У цьому допоможе домашній майстер.

Залиште завдання Domer, дізнайтеся вартість чищення сифона та очікуйте на фахівця. Всі роботи з обслуговування сантехніки в одному мобільному додатку.

0
0
0
Неверный ввод