Обслуговування бойлера має відбуватися на регулярній основі, оскільки від цього залежить якість та термін його служби. Чистка бойлера в додатку Domer за кілька кліків.

Обслуговування бойлера має відбуватися на регулярній основі, оскільки від цього залежить якість та термін його служби. Чистка бойлера в додатку Domer за кілька кліків.

Довідкова вартість * - 720 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer демонтує бойлер, виконає його чистку, змонтує на місце і перевірить герметичність збірки.

Роботи займуть близько 1,5 годин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Відключення водонагрівача (бойлера) від водопостачання
1 шт.
Демонтаж водонагрівача (бойлера)
1 шт.
Злив води з водонагрівача (бойлера)
1 шт.
Чистка водонагрівача (бойлера)
1 шт.
Монтаж водонагрівача (бойлера)
1 шт.
Підключення водонагрівача (бойлера) до водопостачання
1 шт.
Перевірка герметичності
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Все частіше у наших квартирах та будинках можна побачити бойлер. Пристрій для нагрівання води, який корисний і взимку і влітку при будь-яких перебоях з гарячою водою. Але обрати якісний бойлер – ще не гарантія його тривалої, правильної та безвідмовної роботи. Важливо враховувати і його своєчасне обслуговування.

Обслуговування бойлера зазвичай проводять раз на 2 роки, якщо немає жодних ​​явних проблем в його роботі. З бойлера зливається вода, виконується чищення бойлера від накипу, осадів та інших забруднень.

Інший випадок, коли бойлер вимагає чищення – явні проблеми з його роботою. Вода почала гірше нагріватися, бойлер витрачає більше електроенергії при своїй роботі, видає дивні звуки. Все це говорить про необхідність його чищення чи ремонту.

Як проводиться чистка бойлера?

При механічному чищенні бойлера з нього зливається вода, він розбирається, дістається ТЕН бойлера, що чиститься від накипу та нальоту. Фахівець, за необхідності, замінює деталі бойлера, виконує зворотну збірку та перевіряє герметизацію. Пристрій готовий до подальшої роботи.

Для обслуговування бойлера – робіт з монтажу, чищення або обслуговування звертайтесь до Domer. Створіть завдання, дізнайтесь вартість виконання чищення бойлера та чекайте на спеціаліста!

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам