Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Чистка самопромивного фільтра очищення води має проводитися регулярно, бо якість води впливає на якість життя. Чистка чи заміна фільтра води в додатку Domer.

Чистка самопромивного фільтра очищення води має проводитися регулярно, бо якість води впливає на якість життя. Чистка чи заміна фільтра води в додатку Domer.

Довідкова вартість * - 330 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer демонтує фільтр та виконає його чистку, замінить картридж. Після цього встановить його на місце та перевірить на герметичність..

Роботи займуть близько 1,5 годин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж самопромивного фільтра очищення води
1 шт.
Миття колби самопромивного фільтра очищення води
1 шт.
Заміна картриджу магістрального фільтра очищення води
1 шт.
Перевірка герметичності
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Як відомо, більшість трубопроводів та інженерних комунікацій, якими вода надходить у наші будинки, перебувають у досить зношеному стані та потребують ремонту або заміни. У них накопичується іржа, наліт та інші шкідливі відкладення.

Самопромивні фільтри необхідні для очищення води. Такі фільтри забезпечують максимальний захист сантехнічного обладнання від можливих несправностей, які часто пов'язані саме із забрудненням приладів та побутової техніки осадами та шкідливими частинками у воді.

Якщо фільтр очищення питної води встановлюється для очистки, призначеної для пиття, то самопромивний фільтр монтується на вході водопостачання в приміщення.

Заміна картриджа фільтра очищення води повинна виконуватись відповідно до рекомендацій виробника. Термін заміни може варіюватися від 1 до 4 років, тому уважно ознайомтеся з рекомендаціями виробника пристрою при його купівлі та експлуатації.

Про те, що настав час виконати заміну фільтра Вам може сказати незадовільна якість води – зміна її кольору або запаху. Окрім цього, на сантехнічних приладах типу змішувачів наліт утворюватиметься значно швидше.

Ціна заміни картриджа самопромивного фільтра очищення води доступна в мобільному додатку Domer лише за кілька кліків. Створіть завдання, опишіть його і очікуйте на майстра. Усі сантехнічні роботи від "А" до "Я" в одному мобільному додатку.

0
0
0
Неверный ввод