Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Необхідно замінити двері? Domer виконає демонтаж дверей за Вашим завданням в мобільному додатку. Замовляйте послуги демонтажу в Domer – довірте справу спеціалістам.

Необхідно замінити двері? Domer виконає демонтаж дверей за Вашим завданням в мобільному додатку. Замовляйте послуги демонтажу в Domer – довірте справу спеціалістам.

Довідкова вартість * - 270 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає демонтаж дверного блоку.

Роботи займуть близько 40 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж дверного блока вхідних дверей
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Плануєте ремонт? Головним та першим етапом будь-яких ремонтних робіт є демонтажні роботи. Адже від правильності їх виконання залежить подальша якість оздоблення в приміщенні та його зовнішній вигляд, а, відповідно, комфорт. Потрібно виконати демонтаж дверей? Насамперед необхідно оцінити масштаб робіт.

Якщо потрібно виконати демонтаж міжкімнатних дверей у квартирі старого будинку – будьте уважні: дверні короби зазвичай надійно закріплені у гіпсових плитах і завжди є ризик руйнування стіни.

Демонтаж вхідних дверей у старому будинку також потрібно проводити з обережністю. Зазвичай, для виконання таких робіт потрібно дві людини, оскільки старі вхідні двері майже завжди мають значну вагу і міцність конструкції дверного короба.

Дещо інша ситуація в сучасному житловому фонді. Більшість забудовників здають квартири зі змонтованими вхідними дверима. Майже завжди це двері середньої якості, тому демонтаж дверей у новобудові займе менше часу та зусиль.

У будь-якому разі рекомендуємо Вам викликати майстра додому для виконання демонтажних робіт у мобільному додатку Domer. Дізнайтесь вартість виклику столяра за кілька кліків.

0
0
0
Неверный ввод