Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Плануєте ремонт у ванній кімнаті й необхідно перекласти комунікації? Демонтаж лічильника води без зняття пломби зекономить Вам час та нерви при виклику комунальних служб.

Плануєте ремонт у ванній кімнаті й необхідно перекласти комунікації? Демонтаж лічильника води без зняття пломби зекономить Вам час та нерви при виклику комунальних служб.

Довідкова вартість * - 250 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає демонтаж лічильника води. На деякий час необхідно буде перекрити водопостачання стояка.

Роботи займуть близько 30 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж лічильника води
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Демонтаж лічильника водопостачання необхідний при періодичній повірці або заміні, монтажі трубопроводу. Повірка лічильників води виконується 1 раз на 4 роки. Зазвичай, для повірки подається заявка в комунальні служби, які приїжджають до Вас додому.

Інший варіант повірки – лічильник можна самостійно демонтувати та привезти в обслуговуючу компанію. Це займе менше часу, ніж чекати на майстра комунальної служби, чий візит часто може переноситися тижнями або місяцями. І, в цьому випадку, Ви можете спробувати оцінити свої сили та зняти лічильник самостійно. Порядок наступний:
  • Перекрийте воду у квартирі;
  • Використовуючи розвідний ключ, відкрутіть гайки з лічильника. Це складно зробити, якщо його демонтаж давно не проводився. Прокладки між лічильником та трубою зношуються досить швидко;
  • Готово!

Можете включати воду і нести лічильник на повірку. Не впевнені, що зможете самостійно впоратися з цими роботами, немає відповідних інструментів? Зверніться за професійною допомогою.

Дізнайтеся про вартість демонтажу лічильника в мобільному додатку Domer всього за кілька кліків.

0
0
0
Неверный ввод