Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

При ремонтних роботах може знадобитися демонтаж обшивки ГКЛ. Де знайти надійного виконавця? Domer виконає демонтаж за Вашим завданням в мобільному додатку.

При ремонтних роботах може знадобитися демонтаж обшивки ГКЛ. Де знайти надійного виконавця? Domer виконає демонтаж за Вашим завданням в мобільному додатку.

Довідкова вартість * - 150 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає демонтаж обшивки стіни.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 2 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж обшивки стіни (ГКЛ)
1 м2

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Гіпсокартонний лист (ГКЛ) – полотно, що складається з гіпсу, армованого целюлозним полотном – картоном. Монтаж гіпсокартону – один з найшвидших і найдешевших способів вирівнювання поверхні стін та стелі в приміщенні. Але, своєю чергою, він дає зайве навантаження на стіни, стелю та перекриття, робить приміщення нижче і вужче.

Якщо Ви вирішили позбутися змонтованих у приміщенні ГКЛ – демонтаж варто розділити на два етапи: демонтаж самих гіпсових листів та настінного каркаса.

Зняти ГКЛ можливо і без пошкодження листів – Ви зможете використовувати їх повторно в оздоблювальних роботах. Для цього потрібно викликати майстра, який обережно зніме крихкі листи зі стіни.

Оскільки монтаж листів гіпсокартону виконується на заздалегідь підготовлену конструкцію – металеві або дерев'яні рейки, які є опорою ГКЛ, після демонтажу листів необхідно демонтувати й каркас конструкції.

Після демонтажу майстер Domer може прибрати будівельне сміття та привести приміщення у початковий вигляд.

Дізнайтесь вартість демонтажу ГКЛ всього за кілька кліків – залишайте завдання в мобільному додатку Domer.

0
0
0
Неверный ввод