Необхідно провести демонтаж підвіконня? Головне – щоб не постраждало віконне полотно та оздоблення. Обирайте професіоналів. Domer – якісні послуги демонтажу.

Необхідно провести демонтаж підвіконня? Головне – щоб не постраждало віконне полотно та оздоблення. Обирайте професіоналів. Domer – якісні послуги демонтажу.

Довідкова вартість * - 500 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає демонтаж підвіконня.

Роботи займуть близько 30 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж підвіконня
1 пог. м

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Демонтаж підвіконня – один із фінальних етапів демонтажу конструкції вікна.

Часто, зняти підвіконня буває вкрай просто – у старих будинках він втрачає свою міцність і може бути демонтованим навіть із використанням підручних матеріалів.

Якщо ж ні, для демонтажу підвіконь доведеться викликати майстра, адже зробити це самостійно без належних інструментів і матеріалів вкрай важко.

Отже, як підготуватися до демонтажу підвіконня?

Насамперед – підготуйте приміщення. Заберіть зайві речі, меблі, застеліть підлогу будівельною плівкою. Всі демонтажні роботи – досить брудна справа, тому до цих робіт потрібно підходити з належною готовністю. Для демонтажних робіт знадобиться чималий набір інструментів, що залежить від матеріалу підвіконня, його розташування та інших параметрів.

Наступний етап, якщо виконувати роботи самостійно, у Вас немає бажання/можливості/навичок – викликати майстра Domer.

Дізнатись вартість демонтажу підвіконня Ви можете у мобільному додатку Domer. Створіть завдання, опишіть, які роботи потрібно виконати, якщо необхідно – додайте фото та очікуйте на фахівця. Будь-які віконні роботи якісно та з гарантією.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам