Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Плануєте заміну старих вікон? Виконаємо демонтаж пластикового вікна у приміщенні. Замовляйте послуги з демонтажу за кілька тaпів в мобільному додатку Domer.

Плануєте заміну старих вікон? Виконаємо демонтаж пластикового вікна у приміщенні. Замовляйте послуги з демонтажу за кілька тaпів в мобільному додатку Domer.

Довідкова вартість * - 450 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає демонтаж вікна.

Роботи займуть близько 40 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж вікна (зі збереженням)
1 пог. м

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Вирішили замінити вікна? Оберіть відповідну модель. Розміри вікон, кількість камер, ширина рам – необхідно враховувати все. Адже монтаж вікна – кропітка процедура, при виконанні якої будь-які неточності можуть дорого обійтися. Протяг, замерзання приміщення, зайва вологість, пил у кімнаті – одні з найпоширеніших проблем. Але перед виконанням монтажу необхідно виконати демонтаж вікон – не менш важливу процедуру.

Перший етап при цьому – підготовчі роботи. Рекомендуємо виконувати заміну вікон у теплу пору року – навесні, влітку або восени без снігу, дощу та вітру. Погана погода ускладнить виконання робіт, а зайва волога та мороз можуть пошкодити вікно, порушивши його герметизацію. Крім того, для монтажу вікон у холодну пору року підійде лише морозостійка монтажна піна, а на порожні віконні рами доведеться встановлювати полотно, яке зберігатиме тепло в приміщенні.

Будь-які демонтажні роботи – досить брудний процес. Приберіть меблі та всі речі з приміщення, застеліть підлогу будівельною плівкою. Викличте майстра Domer. Створюйте завдання в нашому мобільному додатку всього за декілька кліків, дізнавайтеся вартість демонтажу вікна і чекайте спеціаліста. Довірте технічні питання професіоналам – викликайте домашнього майстра.

0
0
0
Неверный ввод