Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Фарбування підлоги – один з найпопулярніших способів створити затишок із застосуванням мінімальних коштів та зусиль. Скільки коштує пофарбувати підлогу – дізнайтеся в додатку Domer.

Фарбування підлоги – один з найпопулярніших способів створити затишок із застосуванням мінімальних коштів та зусиль. Скільки коштує пофарбувати підлогу – дізнайтеся в додатку Domer.

Довідкова вартість * - 140 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає ґрунтування і пофарбує підлогу в 1 шар.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 2 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Ґрунтування підлоги
1 м2
Фарбування підлоги в 1 шар
1 м2

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Фарбування підлоги – універсальне оздоблення для будь-якого приміщення – спальні, коридору або ванної кімнати. Фарбування підлоги – один із найпростіших способів оздоблення підлоги для будь-якого приміщення.

Перед фарбуванням підлоги необхідно виконати підготовчі роботи – ґрунтування, шпаклювання та фінішне оздоблення підлоги. Фарба наноситься лише на рівну поверхню, оскільки так вона виглядає максимально органічно в будь-якому приміщенні, має рівномірний шар покриття.

Основні роботи з підготовки підлоги до фарбування поділяються на:

  1. Вирівнювання підлоги за допомогою ґрунтовки та шпаклівки. Якщо в приміщенні чорнове оздоблення – вирівнювання може не знадобитися.
  2. Роботи із вимірів. Скільки потрібно літрів фарби та інших матеріалів для оздоблення того чи іншого приміщення? Це може визначити виключно майстер з оздоблювальних робіт.

Майстер з оздоблення приміщень в мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Створіть завдання та очікуйте на спеціаліста.

Виконаємо оздоблювальні роботи у житловому та комерційному приміщенні від «А» до «Я».

0
0
0
Неверный ввод