Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Ніщо не може бути таким простим та водночас вишуканим, як фарбування підлоги. А замовити оздоблювальні роботи на Ваш смак Ви можете в мобільному додатку Domer.

Ніщо не може бути таким простим та водночас вишуканим, як фарбування підлоги. А замовити оздоблювальні роботи на Ваш смак Ви можете в мобільному додатку Domer.

Довідкова вартість * - 190 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer нанесе ґрунтовку і пофарбує стелю в 1 шар.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 2 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Ґрунтування стелі
1 м2
Фарбування стелі в 1 шар
1 м2

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Фарбування стелі – універсальний вид оздоблення для будь-якого приміщення. Справді, що може бути простіше, ніж нанести фарбу на стелю.

Фарбування не навантажує приміщення зайвими стельовими конструкціями, розширюючи його площу, приносить комфорт та затишок. Якщо вирішили пофарбувати стелю – необхідно почати з підготовчих робіт.

Насамперед виконується тинькування, шпаклювання, ґрунтування стелі. Для нанесення фарби необхідно досягти ідеально рівної поверхні стелі – тільки тоді покриття буде триматися довго та якісно.

Фарбувати можна як голі стіни, так і спеціальні шпалери чи гіпсокартонні листи.

Оздоблення стелі – річ індивідуальна. Тож обирати – який вид оздоблення обрати для приміщення – питання лише інтер'єру та особистих вподобань.

Обирайте кольори Вашої оселі – Domer виконає всі оздоблювальні роботи в приміщенні від А до Я. Подавайте завдання в мобільному додатку, дізнайтесь вартість фарбування стелі та очікуйте на домашнього майстра Domer. Весь спектр оздоблювальних робіт для дому, квартири чи бізнес-приміщення завжди у Вас під рукою.

0
0
0
Неверный ввод