Викликати майстра на дім для оздоблювальних робіт Ви можете в додатку Domer. Дізнайтеся вартість фарбування стін в приміщенні за 30 хвилин після створення завдання.

Викликати майстра на дім для оздоблювальних робіт Ви можете в додатку Domer. Дізнайтеся вартість фарбування стін в приміщенні за 30 хвилин після створення завдання.

Довідкова вартість * - 180 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає фарбування стіни в 1 шар.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 2 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Грунтування стіни
1 м2
Фарбування стіни в 1 шар
1 м2

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Вирішили пофарбувати стіни? Фарбування один з найшвидших і найдешевших методів оздоблення будь-якого приміщення. Фарбування стін застосовується як у житлових приміщеннях, так і в комерційних чи виробничих – кафе, ресторанах, офісах.

Фарбування стін, як і будь-яке інше оздоблення, потребує ідеально рівної поверхні. Для фарбування попередньо виконується ґрунтування, тинькування, шпаклювання стін, фінішне вирівнювання. Це гарантує довгий термін служби оздоблення стін, фарба не відпадатиме та не відшаровуватиметься, а Ви будете впевнені в її надійності.

Для фарбування житлових приміщень рекомендуємо обирати нетоксичні фарби, які швидко висихають. Для нежитлових, виробничих приміщень чи для зовнішніх робіт необхідні фарби з витривалістю до змін навколишнього середовища – волості, сонячного світла тощо. Сучасний ринок оздоблювальних матеріалів радує нас широким вибором фарб на будь-який смак і гаманець, з будь-якими характеристиками. Ви точно знайдете потрібний варіант.

Дізнайтесь вартість фарбування стін всього за кілька кліків у мобільному додатку Domer. Створіть завдання, вкажіть, які роботи необхідно виконати та очікуйте на фахівця.

Чекаємо на Ваші завдання в мобільному додатку Domer!

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам