Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Domer виконає ґрунтування підлоги за Вашим завданням. Ґрунтовка підлоги необхідна при підготовці поверхні до оздоблення (ламінатом, плиткою, паркетом).

Domer виконає ґрунтування підлоги за Вашим завданням. Ґрунтовка підлоги необхідна при підготовці поверхні до оздоблення (ламінатом, плиткою, паркетом).

Довідкова вартість * - 30 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає ґрунтування підлоги.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 2 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Ґрунтування підлоги
1 м2

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Для кращого зчеплення матеріалів при оздобленні приміщень виконується ґрунтування підлоги. Якщо ці роботи виконані правильно – обробний матеріал буде міцно і надійно триматися, не змінюючи свого вигляду протягом тривалого часу.

Ґрунтування підлоги необхідне при проведенні наступних робіт:

  • Шпаклювання підлоги;
  • Монтаж паркету;
  • Монтаж лінолеуму, ламінату;
  • Фарбування підлоги;
  • Монтаж плитки.

При правильному дотриманні всіх правил і рекомендацій при оздобленні підлоги, ґрунтування наноситься перед шпаклівкою та нанесенням оздоблення. При висиханні ґрунту на поверхні підлоги утворюється густа плівка, на яку добре наноситься фарба, плитка та інші матеріали. Якщо Ви самостійно або за порадою фахівця обрали надійного виробника ґрунтовки – покриття підлоги не втратить своїх характеристик десятиліттями.

Дізнайтеся вартість ґрунтування підлоги в мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Оздоблювальні роботи від демонтажу до фінішного оздоблення приміщення. Отримайте попередній розрахунок вартості робіт за 30 хвилин після створення завдання.

0
0
0
Неверный ввод