Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Ґрунтування стін підготує їх до нанесення фінішного покриття, продовжить його довговічність і зменшить Ваші витрати при його виконанні. Замовляйте в Domer.

Ґрунтування стін підготує їх до нанесення фінішного покриття, продовжить його довговічність і зменшить Ваші витрати при його виконанні. Замовляйте в Domer.

Довідкова вартість * - 30 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer нанесе ґрунтовку на стіну.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 2 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Ґрунтування стіни
1 м2

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Для кращого зчеплення матеріалів під час обробки приміщення виконується ґрунтування стін. Якщо ці роботи виконані правильно – оздоблення стін буде міцно і надійно триматися, не змінюючи свого вигляду протягом тривалого часу.

Ґрунтування стін необхідно при проведенні наступних робіт:

  • Шпаклювання стін;
  • Нанесення штукатурки на стіни;
  • Монтаж гіпсокартону;
  • Обклеювання шпалерами;
  • Фарбування стін;
  • Монтаж плитки.

При правильному дотриманні всіх правил і рекомендацій при обробці стін, ґрунтування наноситься перед шпаклівкою та нанесенням обробки стін. При висиханні ґрунту на поверхні стіни утворюється плівка високої щільності, на яку добре наноситься фарба, плитка, шпалери та інші матеріали.

Якщо Ви самостійно або за порадою фахівця обрали надійного виробника ґрунтовки – настінне покриття не втратить своїх характеристик десятиліттями.

Дізнайтеся вартість ґрунтування стін у мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Оздоблювальні роботи від демонтажу до фінішного оздоблення приміщення.

0
0
0
Неверный ввод