Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Закріпити бра ще не було так просто, як з Domer! Створіть завдання в мобільному додатку й очікуйте майстра в узгоджений час. Додайте світла у Ваше життя.

Закріпити бра ще не було так просто, як з Domer! Створіть завдання в мобільному додатку й очікуйте майстра в узгоджений час. Додайте світла у Ваше життя.

Довідкова вартість * - 360 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer збере бра/світильник, вкрутить лампочки, закріпить його на стіні і підключить до проводки. На деякий час доведеться відключити світло в приміщенні.

Роботи займуть близько 1 години.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Свердління отвору в бетоні (ДУ до 12 мм)
1 шт.
Збирання бра/світильника настінного
1 шт.
Монтаж бра/світильника настінного
1 шт.
Підключення електричної точки
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

При правильному розташуванні освітлення у приміщенні можна підкреслити його плюси та зробити мінуси непомітними.

У більшості приміщень є основне та допоміжне освітлення. Основним освітленням, як правило, служить люстра, а другорядним – торшери, бра, настінні світильники.

Монтаж бра можна виконати на будь-яке настінне покриття – від цегли або бетону до дерева чи гіпсокартонних листів. Для встановлення бра знадобиться виведення електромережі.

Варто обміркувати й варіанти для увімкнення/вимкнення світильника. Для цього можна використовувати шнурок або звичайний вимикач. Звичайно, спосіб включення, в основному, залежить від типу світильника та компанії-виробника.

Бра відмінно підкреслить інтер'єр будь-якого приміщення – спальні, кухні, ванної кімнати або коридору. Такі світильники – відмінний варіант і для офісних, і для комерційних приміщень, кафе, ресторанів.

Дізнатися вартість монтажу бра Ви можете в мобільному додатку Domer лише за кілька кліків. Усі роботи з обслуговування освітлення в одному мобільному додатку.

0
0
0
Неверный ввод