Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Необхідно провести монтаж домофона? В приватних та кооперативних домах це не компетенція домофонних компаній. Замовте монтаж в Domer та будьте впевнені в якості робіт.

Необхідно провести монтаж домофона? В приватних та кооперативних домах це не компетенція домофонних компаній. Замовте монтаж в Domer та будьте впевнені в якості робіт.

Довідкова вартість * - 1000 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer змонтує домофон і підключить його до електромережі.

Роботи займуть близько 30 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж домофона
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Домофон – стандартна опція в будь-якій квартирі. Навіть якщо Ви не чекаєте гостей – дзвінок домофону завжди принесе менше стресу, ніж стукіт у двері.

Кур'єри, поштові, комунальні служби, сусіди – хтось із них раптово захоче відвідати Вас без запрошення. Яка послідовність монтажу домофона?

Якщо він бездротовий – необхідно встановити панель виклику за межею приміщення – зазвичай, на вході в будинок, і динамік з трубкою у квартирі. Зовнішній та внутрішній пристрій домофона, як правило, прикручується шурупами до поверхні стіни. Правила монтажу диктує виробник, тому рекомендуємо дотримуватися їх.

Дротові домофони – найпоширеніший вид домофонів. Для монтажу необхідне виведення кабелю, що з'єднує трубку домофона із панеллю виклику. Якщо можливо – кабель монтується у дверний короб. Тоді свердлити стіну не доведеться. Якщо це неможливо – без наскрізної дірки у стіні біля вхідних дверей не обійтися.

Один з варіантів домофонів – домофон з відеодзвінком. Ціна такого пристрою вища через необхідність монтажу камери та панелі з екраном, на яку буде виводитися картинка з камери. Але водночас це зручно, особливо для комерційних приміщень, де Ви відразу бачите свого гостя.

Для монтажу домофона Ви можете завжди викликати майстра Domer.

Дізнайтеся вартість установки домофона за кілька кліків у нашому мобільному додатку.

0
0
0
Неверный ввод