Монтаж доводчика продовжить строк служби Ваших дверей та значно полегшить Ваш побут. Замовляйте встановлення доводчика в мобільному додатку Domer. Якісно та з гарантією!

Монтаж доводчика продовжить строк служби Ваших дверей та значно полегшить Ваш побут. Замовляйте встановлення доводчика в мобільному додатку Domer. Якісно та з гарантією!

Довідкова вартість * - 550 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає встановлення доводчика.

Роботи займуть близько 1,5 годин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж доводчика
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Доводчик – пристрій, призначений для автоматичного закривання дверей.

Ви часто можете побачити доводчики у торгових центрах, офісах або навіть на дверях у під'їзді, на сходову клітку.

І багато хто не дооцінює зручність і практичність доводчика, адже, аналогічно з дверима у громадських місцях, він може монтуватися і на міжкімнатні або вхідні двері у квартирах чи будинках, двері гаража, комори, ін.

Монтаж доводчика також проводиться при установці деяких видів охоронної сигналізації, електричного замку на двері.

Установка дотягувача виконується на дверну раму (короб) над дверним полотном. При роботах з планування монтажу варто враховувати наявність вільного місця для відкриття пристрою.

Доводчик не повинен стикатися зі стінами та стелею.

Регулювання доводчика може змінити силу та швидкість закриття дверей у приміщення. Крім того, вона необхідна при тривалому терміні експлуатації пристрою, для чого проводиться змащення механізму, очищення від пилу та сміття, підкручування кріплень.

Дізнатися вартість регулювання доводчика або його монтажу Ви можете у Domer. Обслуговує дверей від встановлення до демонтажу в одному мобільному додатку.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам