Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».
Так, для економії місця на кухні та кращої організації простору монтаж духовки може проводитися під варильної поверхнею. Для духової шафи необхідний вивід окремого автомату на електричний щиток та, звісно ж, монтаж розетки, в яку буде вмикатися духовка. Зв

Так, для економії місця на кухні та кращої організації простору монтаж духовки може проводитися під варильної поверхнею.

Для духової шафи необхідний вивід окремого автомату на електричний щиток та, звісно ж, монтаж розетки, в яку буде вмикатися духовка.

Звісно, якщо питання економії місця на кухні не постає перед господарями оселі, радимо Вам вбудувати духову шафу в пенал чи тумбу на висоті 50-80 см від рівня підлоги. Так її розміщення буде максимально комфортним для господарів - Ви зможете не нахиляючись зазирнути в духовку, щоб оцінити ступінь приготування страви.


Повернутися до послуги:

Коментарі

Напишіть коментар
Увійти за допомогою
Надіслати як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
  Евгений Шатохин
  Ви зможете зібрати тумбу на кухні, в якій потім встановити духовку і плиту?
  • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
   Domer Service
   @Евгений Шатохин Так, звісно, ми проводимо збірку меблів будь-якої складності при наявності схеми збірки та монтаж і підключення побутової техніки. 
0
0
0