Дізнатися вартість монтажу душової кабіни Ви можете в мобільному додатку Domer. Встановлення душової кабіни перетворить кожен прийом душу на справжній приємний ритуал.

Дізнатися вартість монтажу душової кабіни Ви можете в мобільному додатку Domer. Встановлення душової кабіни перетворить кожен прийом душу на справжній приємний ритуал.

Довідкова вартість * - 1870 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer збере душову кабіну згідно з інструкцією та змонтує сифон.

Роботи займуть близько 2 годин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж сифона для душової кабіни
1 шт.
Монтаж піддону душової кабіни
1 шт.
Монтаж ручок дверей душової кабіни
2 шт.
Монтаж орних дверей душової кабіни
2 шт.
Збирання сифона
1 шт.
Монтаж ущільнювача дверей душової кабіни
2 пог. м

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Душова кабіна – найбільш вдалий варіант для ванної кімнати. Вона заощаджує місце й не дозволяє воді розбризкуватися по всьому приміщенню.

Сучасний ринок пропонує велику кількість готових душових кабін або піддонів будь-яких розмірів та з будь-якими характеристиками. Від гідромасажних кабін з підсвіткою та радіо до простеньких піддонів з розсувними пластиковими дверима. Але всі вони вимагають складання та монтажу.

На що звернути увагу при встановленні душової кабіни?

Насамперед кабіна повинна розміщуватися в безпосередній близькості від труб холодного, гарячого водопостачання та зливу каналізації. Якщо в кабіні є електричні елементи (освітлення, радіо) – виведення електрики обов'язкове. При цьому необхідно враховувати нюанси під час прокладання електричного кабелю у ванній кімнаті.

Обрали кабіну, яка Вам подобається? Чи підходитиме вона за розміром, чи можливо її занести у дверний отвір? Це обов'язково враховувати.

Для якісної роботи рекомендуємо викликати майстра Domer. Диспетчерська служба проконсультує Вас про всі нюанси при встановленні й Ви дізнаєтесь вартість монтажу душової кабіни лише за кілька кліків.

Створіть завдання, опишіть його – решту залиште нам.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам