Як захистити ванну кімнату від зайвих бризкок? Встановити душові двері – найкраще рішення. Розв'яжемо Ваше питання – чекаємо завдань в нашому мобільному додатку.

Як захистити ванну кімнату від зайвих бризкок? Встановити душові двері – найкраще рішення. Розв'яжемо Ваше питання – чекаємо завдань в нашому мобільному додатку.

Довідкова вартість * - 700 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer встановить розсувні або орні скляні двері у душовій кімнаті.

Роботи займуть близько 1 години.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Свердління отвору в плитці (ДУ 16-25 мм)
2 шт.
Монтаж орних дверей душової кабіни
1 шт.
Монтаж ручок дверей душової кабіни
1 шт.
Монтаж ущільнювача дверей душової кабіни
1 пог. м

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Затіяли ремонт у ванній кімнаті та жадаєте змін? Стара чавунна ванна займає багато місця і зовсім набридла? Душова кабіна – ідеальний варіант для Вас.

На жаль, планування багатьох квартир не дозволяє змонтувати душову кабіну в її первозданному вигляді – з піддоном та великими розсувними дверцятами. Крім того, завжди важливу роль відіграє інтер'єрне питання. Багатьом гідромасажні кабіни вже набридли своїм зовнішнім виглядом, а захистити ванну кімнату від бризок води при прийомі душу все одно хочеться.

Рішення – монтаж душових дверей або душової стінки.

Душові двері та стінки виготовляються із міцного пластику або загартованого скла. Скляні двері та перегородки міцніші та надійніші, хоча і пластикові відрізняються своєю практичністю та різноманітністю. Змонтувати душові двері та перегородки можна і на вже встановлену ванну – варіантів тут безліч. Головне – увімкнути політ фантазії. І навіть стара бабусина ванна заграє новими фарбами.

Дізнатися вартість встановлення душових дверей або перегородок Ви можете в мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Створіть завдання, опишіть та очікуйте на фахівця.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам