Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».
Дзеркало може монтуватися майже на будь-які поверхні - бетон, цеглу тощо. Різницею у монтажі дзеркала на різні поверхні є різні варіації кріплення, що при цьому застосовуються та різні розміри шурупів і дюбелів. Повернутися до послуги: Монтаж дзеркала

Дзеркало може монтуватися майже на будь-які поверхні - бетон, цеглу тощо. Різницею у монтажі дзеркала на різні поверхні є різні варіації кріплення, що при цьому застосовуються та різні розміри шурупів і дюбелів.


Повернутися до послуги:

Коментарі

Напишіть коментар
Увійти за допомогою
Надіслати як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
  Лариса Гусаревич
  Нам потрібно встановити дзеркало на всю стіну (2 метра), це можливо?
  • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
   Domer Service
   @Лариса Гусаревич Так, ми можемо провести монтаж дзеркала такого розміру за умови попереднього розуміння обсягу робіт, місця та поверхні для монтажу, технічних параметрів дзеркала. Рекомендуємо Вам враховувати техніку безпеки для належної експлуатації дзеркала: для надійного закріплення стіна має бути рівною, а дзеркало обклеєно бронеплівкою для того, щоб унеможливити травмування в разі його розбиття.  
0
0
0