Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Електричний щиток – пристрій, призначений для приймання та розподілення електроенергії по помешканню. Замовляйте монтаж електричного щитка в додатку Domer.

Електричний щиток – пристрій, призначений для приймання та розподілення електроенергії по помешканню. Замовляйте монтаж електричного щитка в додатку Domer.

Довідкова вартість * - 200 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer встановить електрощит. На деякий час доведеться відключити світло в приміщенні.

Роботи займуть близько 1 години.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 3 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж електричного щитка
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Електричний щиток – пристрій, призначений для розподілу між споживачами енергії та приймання її від зовнішнього джерела. До щитка підключається вся побутова техніка, електричні прилади, освітлення.

Щиток захищає як приміщення, так і електричні прилади від високих навантажень мережі, короткого замикання проводки та забезпечує безпеку від ураження струмом.

Монтаж електричного щитка, в основному, завжди відбувається на вході в приміщення – у квартирі або у загальному коридорі – тамбурі. Найчастіше розташування електричного щитка визначається в залежності від точки входу електромережі в приміщення.

Щиток виглядає як металева коробка, всередині оснащена автоматами. До автоматів, своєю чергою, підключається електротехніка, за вмикання та вимикання якої відповідає кожен з автоматів.

Часто можна зустріти розміщення електричного щита у ніші на поверхні стіни. Це найзручніший спосіб замаскувати щиток, забезпечивши доступ до нього за допомогою ревізійного вікна.

Викликати електрика додому для встановлення електричного щитка Ви можете за кілька кліків у мобільному додатку Domer. Усі електротехнічні роботи від А до Я.

0
0
0
Неверный ввод