Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Виконати монтаж фільтра грубої очистки води може майстер Domer. Викликати сантехніка за пару кліків в мобільному додатку. Швидко, якісно та з гарантією.

Виконати монтаж фільтра грубої очистки води може майстер Domer. Викликати сантехніка за пару кліків в мобільному додатку. Швидко, якісно та з гарантією.

Довідкова вартість * - 300 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer змонтує фільтр грубої очистки води.

Роботи займуть близько 30 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж фільтра грубої очистки води
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Ми те, що ми п'ємо. Від якості води залежить наше самопочуття, здоров'я. Часто вода, що надходить з-під крана, містить велику кількість домішок (як побутових, так і хімічних). Крім здоров'я людини, вода поганої якості завдає шкоди сантехніці та побутовій техніці, для роботи якої необхідна вода – змішувачі, душ, пральна, посудомийна машини, бойлери й навіть чайники. Всі вони піддаються утворенню накипу, а відповідно, проблем з подальшою роботою. У приватних будинках погана якість води може призвести до несправностей у роботі системи опалення. Уникнути цих проблем допоможе фільтр грубого очищення води.

Монтаж фільтра грубої очистки води здатний ефективно затримувати будь-які зайві частинки в воді та готувати рідину до подальшого очищення в інших фільтраційних системах. Фільтр грубого очищення позбавляє воду від найбільших домішок, які можуть забити проточний фільтр або фільтр очищення питної води. Що важливо враховувати під час встановлення фільтра?

  1. Встановлення фільтра можливе лише при перекритому на приміщення або будинок водопостачанні.
  2. Оскільки монтаж виконують відразу після запірної арматури – перекривати воду по стояку не доведеться. Достатньо перекрити воду на приміщення, в якому планується монтаж.
  3. Якщо фільтр встановлюється на очищення опалювальної системи в приватному будинку – з батареї необхідно заздалегідь злити воду та переконатися в наявності достатнього простору навколо місця встановлення фільтра. Звісно, в опалювальний сезон виконувати монтаж заборонено.

Дізнатися вартість установки фільтра грубої очистки води Ви можете в мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Чекаємо на Ваші завдання!

0
0
0
Неверный ввод