Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Необхідно виконати монтаж фільтра питної води? Залишайте завдання в нашому додатку за кілька кліків – встановлення фільтра осмос та проточного фільтра в Domer.

Необхідно виконати монтаж фільтра питної води? Залишайте завдання в нашому додатку за кілька кліків – встановлення фільтра осмос та проточного фільтра в Domer.

Довідкова вартість * - 870 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer збере і встановить фільтр очищення питної води, підключить його до систем водопостачання і каналізації, перевірить герметичність.

Роботи займуть близько 2 годин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Збирання фільтра очищення питної води
1 шт.
Монтаж підвідного шланга
1 шт.
Монтаж фільтра очищення питної води
1 шт.
Монтаж крана фільтра очищення питної води
1 шт.
Монтаж фітинга (кута, трійника, перехідника)
1 шт.
Перевірка герметичності
1 шт.
Підключення зливу до каналізації
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Від якості води залежить наше самопочуття та здоров'я. Часто вода, що надходить з-під крана, містить велику кількість домішок (як побутових, так і хімічних). У сучасному світі ми можемо обирати, яку воду пити – з-під крана або бутильовану. І, якщо обраний перший варіант, водопровідна вода має бути не шкідливою для людини.

Для попереднього очищення питної води використовують фільтри грубого очищення води, проточні фільтри. Вони очищають воду від великих шкідливих частинок, домішок, солей та відкладень.

Монтаж фільтра очищення питної води здатний ефективно затримувати будь-які домішки та готувати рідину до вживання людиною.

Що важливо враховувати під час встановлення фільтра?

Встановлення фільтра можливе лише при перекритому на приміщення водопостачання. Оскільки монтаж зазвичай виконують біля крана, перекривати воду по стояку не доведеться.

Заміна картриджів фільтра очищення питної води не менш важлива складова його роботи. Якщо не виконувати заміну вчасно – вода буде навіть більш шкідливою, ніж звичайна вода з-під крана. У картриджах накопичується накип та домішки, які вкрай негативно позначаються на її якості.

Дізнатися вартість установки фільтра очищення питної води Ви можете у мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Чекаємо на Ваші завдання!

0
0
0
Неверный ввод