Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Замініть старий унітаз! Додайте комфорту Вам та Вашій вбиральні – доручіть справу професіоналам. Встановлення інсталяції від усіх виробників в додатку Domer.

Замініть старий унітаз! Додайте комфорту Вам та Вашій вбиральні – доручіть справу професіоналам. Встановлення інсталяції від усіх виробників в додатку Domer.

Довідкова вартість * - 2005 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer збере інтсталяційну систему згідно інструкції та підключить її до водопостачання і каналізації.

Роботи займуть близько 4 годин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 3 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж рами інсталяції
1 шт.
Монтаж бачка інсталяції
1 шт.
Підключення бачка інсталяції до водопостачання
1 шт.
Підключення бачка інсталяції до каналізації
1 шт.
Монтаж запірної арматури бачка інсталяції
1 шт.
Монтаж зливного механізму бачка інсталяції
1 шт.
Монтаж підвісного унітазу
1 шт.
Монтаж підвідного шланга
1 шт.
Монтаж каналізаційної гофри
1 пог. м

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Інсталяційна система – відмінне рішення для стильної та сучасної ванної кімнати. Інсталяція унітаза ховається за стіною (декоративними панелями, плиткою, під фарбування, ін.).

Прихований бачок для змиву, труби, сифони, крани, фільтри та інші елементи сантехніки візуально розширюють простір.

При остаточному вирішенні на користь установки інсталяції необхідно враховувати важливі нюанси:

  1. Оскільки інсталяція ховається за стіну – її монтаж виконується безпосередньо після оздоблювальних робіт.
  2. Необхідно врахувати наявність вільного та зручного доступу до арматури інсталяції. Для цього часто використовують кнопки інсталяції. Але для кращого доступу рекомендуємо Вам встановити ревізійне вікно. Воно не тільки дасть доступ до системи інсталяції – в нього можна сховати вентилі водопостачання, лічильники, ін.
  3. Багато інсталяцій продаються не комплектом – складові системи треба докуповувати. Якщо купуєте інсталяцію самостійно – в комплекті повинна бути сама інсталяція, кнопка інсталяції, зливний патрубок і кріпильні рами.

Монтаж інсталяції унітаза – вдале рішення. У стіні, куди монтується система, зручно розташувати додаткові місця для зберігання – тумбочки, полички, пенали.

Дізнатися вартість встановлення системи інсталяції унітаза Ви можете в мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Чекаємо на Ваші завдання!

0
0
0
Неверный ввод